Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

TP-Link зайняла перше місце за часткою світових поставок точок доступу Wi-Fi для малого бізнесу відповідно до звіту Gartner

TP-link_gartner_2022
Через довгі роки наполегливої роботи та гонитви за високою якістю TP-Link виходить на перше місце за часткою світових поставок точок доступу Wi-Fi для малого бізнесу згідно зі звітом Gartner за перший квартал 2022 року.
Точки доступу TP-Link є частиною комплексного рішення Omada, яке часто використовується в готелях, освітніх закладах, рітейлі, офісах і не тільки. Gartner - це незалежна дослідницька компанія, що славиться своєю неупередженістю та набором суворих критеріїв, якій довіряють лідери у всьому світі.
Компанія Gartner опублікувала статистику щодо частки світових поставок точок доступу Wi-Fi для малого бізнесу за перший квартал 2022 року у червні цього року.

Обсяг світових поставок точок доступу Wi-Fi для малого бізнесу за перший квартал 2022 року *
TP-link_gartner_2022_1
Як видно з таблиці, у першому кварталі 2022 року частка світових поставок точок доступу TP-Link лінійки Omada склала 37,5%, завдяки чому TP-Link лідирує у цьому рейтингу. Що є хорошим показником надійності обладнання TP-Link та довіри клієнтів до цього бренду у всьому світі.
Ретельні випробування – це невід'ємна складова, яка гарантує якість точок доступу TP-Link Omada. В рамках випробувань до точок доступу одночасно підключається безліч клієнтів, перевіряється дальність сигналу на вулиці, а також імітуються ситуації максимально наближені до реальних.
Точки доступу Omada підтримують управління через програмно-конфігуровану мережу Omada SDN, яка включає мережеві пристрої, такі як: точки доступу, комутатори і роутери, забезпечуючи стовідсоткове централізоване хмарне управління, що дозволяє створити високо масштабовану мережу з керуванням через єдиний інтерфейс.
* Таблиця створена компанією TP-Link виходячи з дослідження Gartner. Джерело: Gartner, Market Share: Enterprise Network Equipment by Market Segment, Worldwide, 1Q22, Christian Canales, Naresh Singh, June 2022.
Gartner є зареєстрованим товарним знаком та знаком обслуговування компанії Gartner, Inc. та (або) її афілійованих осіб у США та інших країнах і використовується в цьому тексті з їхнього дозволу. Всі права захищені.
  1. Новини
  2. TP-Link зайняла перше місце за часткою світових поставок точок доступу Wi-Fi для малого бізнесу відповідно до звіту Gartner