Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Рішення TOSHIBA для логістики

Logistics_toshiba_elko_ua
Експертна думка щодо програмних рішень TOSHIBA для логістики від Володимира Гука, фахівця з більш ніж 25-річним стажем роботи з технікою для друку та менеджера з розвитку продуктів TOSHIBA компанії ELKO Ukraine.
Розповідь буде зовсім не про те, що у компанії TOSHIBA є лінійка чудових принтерів етикеток. І навіть не про те, що у TOSHIBA широкий модельний ряд монохромних і кольорових МФУ, включаючи і еко-гібрид, який дозволяє використовувати один аркуш паперу до 10 разів.

Цього разу мова піде про те, як програмне забезпечення TOSHIBA, в тому числі і вбудоване безпосередньо в МФУ, може допомогти логістичним компаніям підвищити ефективність своєї роботи.

Компанії зберігають велику кількість форм замовлень і рахунків у вигляді оцифрованих документів, щодня скануючи їх після отримання. Формати документів варіюються у залежності від клієнтів. Крім того, важко відкрити ці дані, перейменувати їх і розподілити за категоріями після сканування. Щоб перейменувати і знайти конкретний файл пізніше, потрібно дуже багато часу. Основна частина витрат на документообіг (до 28%) – це час співробітників, який витрачається на рутинні дії. Є дослідження, які показують, що 7,5 годин у тиждень марнується кожним співробітником на пошук і обробку необхідної інформації.

Рішення маємо у вигляді програмного забезпечення, вбудованого в апарати серії TOSHIBA e-BRIDGE Next MFP.
Так, застосунок TOSHIBA e-BRIDGE Plus for Barcode Scan виявляє і зчитує штрих-код на документах під час сканування та автоматично зберігає їх у потрібній папці. Користування програмою істотно підвищує продуктивність роботи та економить людський ресурс (частина роботи автоматизована).

З огляду на швидкість сучасних пристроїв автоматичної подачі документів – отримуємо економію часу і підвищення ефективності документообігу. Коли документи скануються, додаток автоматично виявляє та інтерпретує штрих-коди на них.

Інша програма, TOSHIBA e-BRIDGE Plus for Zone OCR, – це інтелектуальне рішення для сканування, що дозволяє поліпшити процеси обробки документів.
Toshiba_pix_UA
Функція OCR розпізнає до трьох різних зон, що складаються з тексту, чисел і штрих-кодів на відсканованому документі, які потім можна використовувати для автоматичного сортування та/або для використання в якості імен папок та файлів. Додаток пропонує можливість вибору Highlighter Scan (Text) і Highlighter (Barcode). Налаштування виконуються безпосередньо з МФУ. Наприклад, один виділений фрагмент тексту документа буде використаний як ім'я файлу, а інший – як назва папки для зберігання документа. Таким чином, всі рахунки від компанії постачальника будуть відскановані та поміщені в папку з назвою постачальника, а ім'я файлу буде відповідати номеру документа. Запустивши процес сканування групи документів, у результаті отримуємо файли, які будуть розміщені на мережевому ресурсі у відповідних папках і з індивідуальними назвами. Також є можливість виведення інформації про результати роботи з групою документів у файл XML або CSV для подальшої роботи з даними у робочому (програмному) середовищі організації.

Всі апаратні та програмні рішення TOSHIBA легко інтегруються в існуючі робочі процеси і мережі підприємства та допомагають скоротити витрати, керувати часом процесів, підвищуючи загальну ефективність бізнесу, пов'язану зі складними логістичними операціями.
З питань надання консультацій про рішення TOSHIBA ви можете звертатися до компанії ELKO Ukraine, офіційного дистриб'ютора МФУ, термо-принтерів, витратних матеріалів та програмного забезпечення TOSHIBA в Україні. Надсилайте свої запити на електронну пошту toshiba@elko.ua.
  1. Новини
  2. Рішення TOSHIBA для логістики