Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Принтери Toshiba e-STUDIO – очікувані новинки осені 2020 року вже доступні для замовлень в ELKO

new_e-studio_330-400AC_toshiba
Зустрічаємо нове поповнення в родині повнокольорових пристроїв Toshiba Multifunctional Systems (MFP) – e-STUDIO формату А4.
Друк та сканування документів формату A4 досягає принципово нового рівня завдяки застосуванню ефективних рішень, які були успадковані від старших братів – пристроїв А3 формату серії Toshiba e-STUDIO5015AC.
Підвищена продуктивність та швидкість обробки дають змогу виконувати друк формату А4 зі швидкістю до 40 стор/хв., та сканування за допомогою оновленого DSDF (Двосторонній однопрохідний автоматичний подавач документів) – 80 стор/хв. в кольорі та 116 ст/хв. в чорно-білому режимі. Є можливість нарощування кількості паперу до 3200 аркушів для друку та сумісність з різноманітними типами носіїв для підвищення ефективності та безперервності робочого процесу.
Офіси та представництва – ідеально підходять для груп з інтенсивним навантаженням, робочий процес яких не передбачає використання документів А3-формату. Або як додаткову потужність до існуючих А3-пристроїв: в цьому випадку не потрібно додаткового освоєння, бо керування і софт не відрізняються від машин А3-формату Toshiba e-BRIDGE Next.

Компанії логістичного напрямку та виробництво – там, де здійснюються збір, обробка та зберігання інформації, перехід на електронний документообіг (сканування та оцифровування).

Навчальні та наукові заклади:
- компактний дизайн для ефективного використання робочого простору;
- персоналізований облік використання;
- зрозумілий інтерфейс та великий сенсорний екран дозволяють значно оптимізувати процес керування пристроєм, а додаткові налаштування ідеально пристосовуються до потреб користувача.
В повному обсязі реалізувати технічний потенціал серії допомагає удосконалений контролер друку e-BRIDGE Next, до якого входять вбудований веб-браузер, 4 ГБ ОЗП та захищений жорсткий диск Toshiba. Для керування використовується програмне забезпечення власної розробки Toshiba, але можна встановлювати і сторонній софт.
toshiba-4
БФП Toshiba e-BRIDGE Next надають змогу користувачу напряму сканувати та друкувати з OneDrive, Google Drive та Dropbox. В цьому випадку хмарою виступає централізоване сховище даних, яке не залежить від робочого місця користувача. Доступ до хмари користувач може отримати будь-де в іншому місці.

Втілено принципово нову позицію компанії Toshiba щодо реалізації обслуговування своїх пристроїв e-STUDIO330AC та e- STUDIO400AC. Завдяки простому виконанню існує можливість визначити ресурсні частини, заміну яких користувач може робити самостійно. Цьому сприятимуть інтуїтивно зрозуміла анімація і повідомлення користувачеві для швидкого встановлення та заміни компонентів.
toshiba-6Тобто компоненти діляться на частини, які замінює користувач – Customer Replacement Units та частини, які замінює сервісний інженер – Service Replacement Units.
Отже втручання сервісного спеціаліста буде потрібне не раніше, ніж після 300 тис. надрукованих сторінок. До цього моменту користувач має можливість самостійно виконувати заміну витратних матеріалів (тонер картриджів), робити профілактичне та планове технічне обслуговування. Це економить час – не треба очікувати на приїзд фахівця.
 • Максимальне навантаження до 150K примірників на місяць. Тонер з великим ресурсом K: 18.4K & CMY: 17.4K
 • Модульне виконання для зручності обслуговування.
 • Цикл замін та профілактичного обслуговування
 • PU (процес юніт) K& CMY: 75K
 • Ролики подачі паперу з касет: 120K, з ручної подачі: 80K, ролик DSDF: 100K
 • Блок фіксації зображення (Fuser Unit): 150K
 • Блок вторинного переносу (2nd Transfer): 150K
 • Блок очистки ременя переносу зображення (TB Claener ): 150K
 • Ремінь переносу зображення TBU (Transfer Belt Unit): 300K (здійснюється лише сервісним інженером в рамках концепції SRU)
Для замовлення БФП Toshiba e-STUDIO звертайтеся до вашого менеджера в ELKO чи на електронну адресу toshiba@elko.ua.
Корпорація Toshiba TEC входить до групи компаній Toshiba та є провідним постачальником офісного обладнання. Вона пропонує великий вибір рішень — від багатофункційних систем друку до комплексних рішень цифрового документообігу підприємств. Серед великих замовників є комерційні підприємства: компанії логістичного напряму, правові та юридичні установи, державні структури, в тому числі зі сфери охорони здоров'я та освіти. В Європі Toshiba TEC представлена компанією Toshiba TEC Germany Imaging Systems GmbH з штаб-квартирою в місті Нойс (Германія)
 1. новини
 2. Принтери Toshiba e-STUDIO – очікувані новинки осені 2020 року вже доступні для замовлень в ELKO