Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Як системи друку TOSHIBA допомагають стримувати поширення COVID-19

toshiba_print_lable_elko_ua
З початком пандемії COVID-19 навколо нас змінилося багато з того, що ми вважали незмінним і непорушним. Чи очікували ми, що літаки будуть літати рідше, а готелі пустуватимуть? Чи може ми думали, що футбольні матчі без глядачів проходитимуть не внаслідок покарання команд, а через карантин? Дуже багато галузей зазнали реальних фінансових втрат у результаті COVID-у.
Але, як це завжди буває, криза для одних, – це можливість розвитку для інших. Саме тому стрімко почали зростати, наприклад, онлайн-торгівля та служби доставки.

Зростання виробництва, збільшення товарообігу та більш висока потреба у виробництві етикеток в затребуваних галузях, таких як сільське господарство, виробництво продуктів харчування, логістика, електронна комерція, тощо призводять до збільшення навантаження на принтери штрих-кодів, які використовуються в цих галузях.

Принтери штрих-кодів та етикеток Toshiba розроблені, щоб витримати найсуворіші робочі умови та працювати автономно для підтримки високої продуктивності день за днем.

У принтери Toshiba вбудовані технології та функції, що зменшують фізичний контакт та взаємодію операторів. Додаткові функції дозволяють використовувати автономний друк, який подовжує періоди роботи принтерів Toshiba (без втручання людини). Оптимізоване обслуговування продукту сприяє зменшенню контакту між різними працівниками та таким чином допомагає знижувати вірогідність передачі вірусу COVID-19 .

Так, наприклад, використання запатентованої функції збереження стрічки у принтерах TOSHIBA дає можливість економити до 75% стрічки та, як результат, до 4-х разів збільшити час автономного друку та зменшити фізичний контакт з принтером.

Більш детально про те, як використання принтерів Toshiba допомагає стримувати поширення COVID-19, ви можете дізнатись, завантаживши презентацію (файл) за посиланням нижче.

На нашому складі постійно доступний широкий асортимент термо-принтерів Toshiba. Дивіться всі моделі і ціни в каталозі eCom >> kiev.elkogroup.com
  1. Новини
  2. Як системи друку TOSHIBA допомагають стримувати поширення COVID-19