Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Нова лінійка принтерів TOSHIBA BV400D

TOSHIBA_BV400D_ua
Компанія ELKO Ukraine, офіційний дистриб’ютор БФП та принтерів етикеток TOSHIBA в Україні, повідомляє про старт продажу нової лінійки принтерів BV400D.
Компанія TOSHIBA, провідний світовий постачальник рішень для робочих просторів, представляє нову серію термопринтерів BV400D. Зі збільшеними продуктивністю та довговічністю, ці нові настільні принтери є найпотужнішими з усіх, що коли-небудь існували у TOSHIBA. Серія настільних термопринтерів TOSHIBA BV400D складається з п’яти різних моделей, всі невеликого розміру та з інтелектуальним дизайном, який додає простоти та ефективності складним робочим процесам.

Протягом пандемії COVID-19 електронна комерція все ще залишається одним із найбільш швидкозростаючих секторів. TOSHIBA розробила принтери етикеток серії BV400D, щоб задовольнити конкретні потреби цього сегменту. Принтери дуже просто інтегруються в різні ІТ-середовища за допомогою Wi-Fi або Bluetooth.
Нові моделі отримали не лише більш компактний дизайн, але й значно зросла швидкість друку та розширено функціональність пристроїв та програмного забезпечення. Зокрема, принтерами можна керувати безпосередньо з смартфону під управлінням Android чи iOS. Також цікавою є модель BV420D-GL02, що створена для друку етикеток змінної довжини та одразу укомплектована різаком
Володимир Гук Менеджер з розвитку бізнесу ELKO Ukraine
Завантажити докладну специфікацію:
  1. Новини
  2. Нова лінійка принтерів TOSHIBA BV400D