Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO Ukraine розширює співпрацю з компанією Teltonika за напрямками Mobility і Telematics

ELKO_TELTONIKA-TELEMATICS_DISTI
На додаток до професійного мережевого обладнання та рішень компанії Teltonika Networks, партнерам ELKO Ukraine став доступним широкий асортимент пристроїв для відстеження та моніторингу об'єктів: GPS-трекери для персонального та корпоративного використання, а також відповідні аксесуари.
 • обладнання для сфери корпоративного та громадського транспорту;
 • обладнання для охорони здоров'я;
 • оренди транспорту, у тому числі малогабаритного електротранспорту;
 • сільського господарства;
 • будівництва;
 • гірничого господарства;
 • кур'єрських та поштових служб;
 • аварійно-рятувальних служб;
 • охоронних та інкасаторських служб;
 • страхування, логістики та комунальних служб;
 • торгових компаній та таксомоторних служб.
Ключовою особливістю продукції Teltonika є висока європейська якість, бюджетність та ширша функціональність порівняно з аналогічними пропозиціями на ринку.
Я впевнений, що продукція Teltonika зацікавить всіх наших партнерів – від інтеграторів та інсталяторів до сервісних компаній та реселерів. Широкий і перевірений на практиці асортимент продукції Teltonika Telematics дозволить нашим партнерам запропонувати своїм замовникам рішення для широкого спектру завдань, пов'язаних з відстеженням різних об'єктів, і реалізовувати комплексні проекти у різноманітних галузях економіки.
Євген Лебедєв Продакт-менеджер напряму мережевого обладнання ELKO Ukraine
Як один із провідних виробників обладнання телематики та IoT загалом, компанія Teltonika прагне допомогти Україні робити наші міста, наш бізнес та державні служби «розумнішими» та ефективнішими. Широкий вибір обладнання для моніторингу дозволяє максимально точно підібрати модель під різні завдання клієнтів, від простих завдань базового моніторингу до найпросунутіших і найспецифічніших вимог.
Ми з оптимізмом дивимося на співпрацю з компанією ELKO Ukraine та на допомогу один одному в комплексному розвитку проектів IoT у нашій країні.
Олег Кабанов Директор з розвитку бізнесу Teltonika Telematics
Teltonika Telematics – технологічна швидкозростаюча компанія, що виробляє професійні продукти для відстеження об'єктів для міжнародного ринку. Завдяки багаторічному досвіду, а також дослідженням та розробкам промислових пристроїв для IoT та M2M-комунікації, компанія розробила широкий портфель продуктів для найскладніших областей Індустрії 4.0, Розумного міста та Зеленої Енергії. Teltonika контролює кожен етап циклу розробки продукту, що дозволяє швидко та гнучко реагувати на потреби та зміни ринку, забезпечуючи надійність, безпеку і простоту використання. Всі продукти Teltonika IoT Group виготовляються та збираються на сучасному заводі в Литві, що дозволяє гарантувати найвищі стандарти якості.
 1. Новини
 2. ELKO Ukraine розширює співпрацю з компанією Teltonika за напрямками Mobility і Telematics