Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Доступні пакети підтримки для систем Synology

technogroup-synology-service-packs
Technogroup – лідер європейського ринку контрактного обслуговування у центрах обробки даних, надає пакети підтримки Synology із обслуговуванням Onsite і пакети післягарантійної підтримки Post Warranty для нового та вже встановленого обладнання Synology. Послугу можна придбати у дистриб'ютора ELKO у країнах Балтії та Україні.
Сервіс підтримки Technogroup для клієнтів Synology представлено у трьох різних версіях: на місці експлуатації обладнання, післягарантійне обслуговування та заміна NBD (Next Business Day Warranty). На відміну від перших двох версій, пакет підтримки заміни Synology NBD не включає обслуговування на місцях. Пакет підтримки для заміни Synology NBD – це продовження гарантії до вихідної базової гарантії, доступної для корпоративних систем NAS від Synology.

Кожна система потребує окремого пакету підтримки; один пакет підтримки не можна забронювати для кількох систем.

Вартість сервісу підтримки для систем Synology залежить від вартості придбаного обладнання, терміну дії сервісу та угоди про рівень обслуговування (SLA).
Будь ласка, зв'яжіться з вашим менеджером у ELKO Ukraine для отримання більш детальної інформації.
S+O AG – дистриб'ютор послуг, який переважно постачає пакети послуг Technogroup (www.technogroup.com). S+O AG пропонує пакети підтримки міжнародним дистриб'юторам через онлайн-портал. Для регіонів DACH та BENELUX Technogroup є провідним постачальником послуг стороннього обслуговування (TPM). У Німеччині, Австрії та Швейцарії Technogroup надає підтримку своїм клієнтам від імені S+O AG і як частина Evernex – лідера європейського ринку стороннього обслуговування центрів обробки даних. Компанія пропонує послуги та консультації з одних рук по всім критично важливим ІТ-системам, що використовуються у центрах обробки даних. Комплексні пакети послуг допомагають уникнути та усунути збої обладнання, а також продовжити термін служби ІТ-систем за розумною ціною для компаній з різних секторів. Додаткові рішення включають ІТ-моніторинг, мережеві послуги, послуги IMAC, модифікації та оновлення, а також утилізацію старих систем. Як одна з перших компаній на ринку, Technogroup сертифікована у галузі менеджменту якості, екологічного менеджменту та інформаційної безпеки відповідно до стандартів ISO.
  1. Новини
  2. Доступні пакети підтримки для систем Synology