ELKO Ukraine починає дистриб'юцію споживчої лінійки рішень Synology

Synology_consumer_ua
Дистриб'ютор ІТ-продуктів та комплексних рішень ELKO Ukraine розширив портфель продукції компанії Synology – одного з найавторитетніших та найуспішніших виробників апаратних та програмних рішень для NAS. Тепер ELKO Ukraine, окрім корпоративної лінійки, постачає своїм партнерам і продукти для сегментів SOHO та SMB.
  • Серія XS+/XS – високопродуктивні рішення для зберігання даних компаній, розроблені для забезпечення надійності.
  • Серія Plus: рішення для прискорення процесів керування даними завдяки розширеним можливостям захисту та керування даними.
  • Серія Value: рішення для приватної хмари, що забезпечують просте управління, безпечний обмін даними та багато іншого.
  • Серія J: прості засоби керування та спільного використання даних.
Відмінними рисами споживчої лінійки рішень Synology є простота, надійність, функціональні можливості та економічність.
Розширення товарного портфеля ELKO Ukraine настільними рішеннями Synology відкриває перед нашими партнерами можливість отримувати весь спектр продукції виробника з одних рук, оптимізуючи свої бізнес-процеси та бюджетну складову.
Євгеній Бобруйко Продакт-менеджер напряму «Сервери та системи зберігання даних» ELKO Ukraine
В особі компанії ELKO ми бачимо активного та компетентного Value Added дистриб'ютора, тому впевнені, що розширення контракту щодо асортименту пристроїв не тільки покращить пропозицію та конкуренцію на ринку, а й збільшить покриття та впізнаваність бренду Synology на території України. Від цієї угоди виграють як партнери, так і кінцеві користувачі.
Ростислав Фрідман Менеджер з продуктів Synology
Компанія Synology розробляє передові інноваційні рішення для управління даними, які швидко адаптуються до технологій, що розвиваються. Компанія прагне відкривати нові можливості в таких сферах, як зберігання та резервне копіювання даних, спільна робота з файлами, управління відео та інфраструктура мережі, керуючись спільною метою – надання централізованої платформи, яка спрощує ІТ-адміністрування та забезпечує перехід на цифрові технології в компаніях по всьому світу.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб'юцію споживчої лінійки рішень Synology