Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Soundvision Technologies заходить на європейський ринок з ELKO

Tuaudio_VSSL_ELKO_ua
Soundvision Technologies, материнська компанія TruAudio і VSSL, світовий лідер в області аудіорішень преміум-класу під ключ, оголосила про дистриб'юторське партнерство з ELKO для розширення своєї присутності на європейському ринку.
TruAudio і VSSL – це професійні звукові системи світового класу. Розроблені в США, вони є найкращими в своєму роді рішеннями для домашніх і комерційних користувачів HI-FI аудіо. Мета Soundvision – в партнерстві з ELKO розширити поточну клієнтську базу, опираючись на передові моделі навчання і підтримки, представити кращий в галузі набір унікальних і надзвичайно простих у використанні продуктів за доступними цінами.
Ми давно вражені орієнтованим на клієнта підходом до роботи компанії ELKO, а також їх глибоким розумінням бізнесу у сфері Інтернету речей. Ми раді нашому новому партнерству і бачимо в ELKO великий потенціал для ще більшого зростання продажів TruAudio і VSSL на європейському ринку
Брайан Гарнер Президент Soundvision
Бренди TruAudio і VSSL – відмінне доповнення до нашої пропозиції в області аудіорішень. Продукти TruAudio і VSSL виділяються своєю неперевершеною якістю, можливостями налаштування та зручною установкою. Наші клієнти – локальні інтегратори аудіосистем, безумовно оцінять це нове партнерство, оскільки відмінний звук стає все більш доступним
Юрій Ковзель Менеджер з розвитку бізнесу VAD в ELKO
TruAudio розробляє і виготовляє повну лінійку аудіопродукції преміум-класу: дизайнерські акустичні системи, архітектурні динаміки (для стін та стель), звукові панелі, сабвуфери і підсилювачі. Комплексні аудіорішення призначені для різних сфер застосування: в будинках, офісах, на спортивних аренах, в готелях, в медичних установах, ресторанах, барах, торгівельних центрах, конференц-центрах та багатьох інших; як всередині, так і зовні, з широкими можливостями налаштування (TruCustom) – будь-якої довжини, будь-якої глибини, будь-якого кольору. На продукцію TruAudio надається довічна гарантія.

Сайт: truaudio.com

Поради по проектуванню і плануванню аудіо систем у відео:
VSSL – це провідна домашня аудіо система з архітектурними динаміками (для стін та стель). Живлення колонок у будинку забезбечується розумними багатоканальними VSSL-підсилювачами. VSSL використовує технологію Native Streaming для підключення динаміків до Google Home, Apple Airplay і Spotify Connect, щоб надати всі можливі варіанти потокової передачі в одній «зручній коробці». Простий у використанні. Доступні в штучної упаковці для оптового продажу.

Сайт: vssl.com
Штаб-квартира компанії Soundvision Technologies, LLC знаходиться в Харрікейн, штат Юта, а дистриб'ютори – в Нідерландах і Атланті, штат Джорджія.
Sound Vision – це компанія інноваційних аудіорішень, яка постійно поліпшує і розробляє нові продукти в сфері потокової передачі музики, якісного посилення звуку і дизайну динаміків. З моменту свого заснування в 1999 році, компанія вважає, що кожна людина повинна отримувати максимальне задоволення від якості звуку продукції Sound Vision.
  1. новини
  2. Soundvision Technologies заходить на європейський ринок з ELKO