Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

«Розумні» системи дезінфекції та контролю температури

ELKO_news_metal_detector_ua
ELKO Ukraine представляє набір готових рішень для контролю температури тіла, дезінфекції та організації безпеки. Ці пристрої можуть бути швидко встановлені, мають високу точність вимірювання та підтримують додаткові функції.
Сьогодні в умовах карантину в багатьох організаціях введені обмеження на відвідування та підвищені вимоги щодо організації безпеки. Зокрема - контроль температури тіла. У якості найпростіших рішень сьогодні найчастіше використовують ручні засоби - наприклад, пірометри, що вимірюють температуру безконтактним способом, в основному за інфрачервоним випромінюванням. Їх точність залишає бажати кращого, а використання вимагає участі людини і пов'язане з порушенням необхідної «карантинної» дистанції.

Пропоновані пристрої можуть бути швидко встановлені практично в будь-якому місці, де необхідно забезпечити безпечне перебування великої кількості людей - від освітніх і державних установ до транспортних вузлів, банків, торговельних центрів, ресторанів, готелів і т.д. Вони мають високу точність вимірювання і швидкість реакції, а також підтримують додаткові функції, наприклад, виявлення металевих предметів (функція металодетектора). Дані рішення інтегруються з системами контролю доступу по стандартному протоколу Wiegand. Крім того, ці рішення досить доступні за ціною, чим вигідно відрізняються від конкуруючих пропозицій.
infra_term
Компактний і легкий пристрій розміром трохи більше смартфона, який можна прикріпити в будь-якому місці у приміщенні або на відкритому повітрі.

Дозволяє безконтактно вимірювати температуру тіла при направленні променя на лоб або зап'ястя з точністю до 0,3 °C.

Вимірювання проводиться на відстані від 1 см до 20 см і займає всього лише 0,5 секунди. Після вимірювання пристрій відтворює голосове повідомлення - дозвіл на прохід при нормальній температурі або тривожне сповіщення при підвищеній - і спалахує один з двох індикаторів (зелений або червоний відповідно).
temp_scan
Стаціонарний інфрачервоний рамковий детектор для швидкого вимірювання температури тіла людини і виявлення прихованого металу.

Температура також вимірюється безконтактним методом (обличчя або зап'ястя) з точністю до 0,3 °C, час вимірювання не більше 0,5 с.

При перевищенні допустимої температури вмикаються аудіо-тривога та світлова індикація.
Рамка також оснащена 12-ма зонами виявлення металу з незалежним регулюванням чутливості і точним відображенням положення металу.

Якщо на тілі відвідувача присутні металеві об'єкти, вмикається звукова тривога, а індикатори показують сторону тіла і приблизний рівень розташування металу. Пристрій може використовуватися для організації комплексної безпеки навчальних закладів, державних установ, вокзалів і аеропортів, а також будь-яких інших об'єктів.
scan_hand
Ми готові допомогти вам на всіх етапах розвитку продажів. Для отримання консультації, ознайомлення c рішеннями в ELKO Smart Center або замовлення пристроїв, будь ласка, заповніть форму.
  1. новини
  2. «Розумні» системи дезінфекції та контролю температури