Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Seagate випускає перший жорсткий диск корпоративного класу об'ємом 16 ТБ і пропонує накопичувач серії IronWolf тієї ж ємності

Seagate_Exos_X16_ELKO_UA
Компанія Seagate Technology, світовий лідер в сфері рішень для зберігання даних, оголосила про початок масових поставок гелієвого жорсткого диска корпоративного класу Exos X16 з рекордною ємністю 16 ТБ.
Диск має високу продуктивність і дозволяє економічно вигідно і ефективно управляти постійно зростаючими обсягами даних в корпоративних середовищах. Крім того, Seagate оновила лінійки накопичувачів для систем NAS IronWolf і IronWolf Pro, доповнивши їх моделями ємністю 16 ТБ.

Попит на рішення в сфері зберігання даних для гіпермасштабованих систем, хмар і СЗД типу NAS продовжує стрімко зростати. Згідно з доповіддю IDC, що була підготовлена спільно з Seagate, обсяг даних, створених, записаних і відтворених у всьому світі, за період з 2018 по 2025 рік зросте з 33 до 175 зеттабайт (ЗБ).

Жорсткий диск Seagate Exos X16 забезпечує найвищу щільність запису серед доступних накопичувачів, перевірену в реальних умовах надійність і стійко високу продуктивність, що відповідає вимогам широкого кола робочих навантажень і рішень з високим рівнем доступності.

Exos X16 — жорсткий диск у форм-факторі 3,5 дюйма зі швидкістю обертання шпинделя 7200 об./хв. — має найбільшу в світі ємність. Він розрахований на вирішення широкого кола завдань гіпермасштабованих середовищ, центрів обробки даних, OEM-підприємств і дистриб'юторів. Маючи збільшену швидкість запису/зчитування і покращені технології кешування, нова розробка дозволяє забезпечити максимальну ємність сховищ, розширює можливості користувачів і спрощує виконання множинних робочих навантажень різного характеру.

У порівнянні з 12-терабайтними накопичувачами жорсткий диск Seagate Exos X16 на 16 ТБ при аналогічних компактних розмірах збільшує ємність однієї стійки на 33%, сприяючи зменшенню сукупної вартості володіння середовищами зберігання даних. Exos X16 має вбудовані засоби захисту інформації, в тому числі функцію миттєвого знищення даних Seagate Secure Instant Secure Erase, яка дозволяє швидко, безпечно і економічно вивести накопичувач з експлуатації.
Exos X16 допомагає зменшити загальну вартість володіння корпоративними рішеннями і хмарними центрами обробки даних. При цьому він підтримує численні програми з різними робочими навантаженнями
Сай Варанасі Віце-президент з маркетингу Seagate Technology
Крім того, Seagate представляє накопичувачі IronWolf і IronWolf Pro ємністю 16 ТБ, створені для багатокористувацьких середовищ NAS і розраховані на робочі навантаження до 300 ТБ/рік. Для моделей серії IronWolf, характерна висока продуктивність, енергоефективність, а також низький рівень шуму, що робить їх оптимальним рішенням для невеликих СЗД, що використовуються в домашніх і малих офісах для повсякденних завдань, пов'язаних з резервним копіюванням, віддаленим доступом і обміном файлами. У свою чергу, накопичувачі серії IronWolf Pro забезпечать надійність систем NAS, для більш ресурсоємних завдань, з якими доводиться стикатися невеликим компаніям в процесі роботи з даними.

Слідкуйте за новими надходженнями товару в ELKO, не пропустіть новинку.

Рекомендована виробником ціна Exos X16 на 16 ТБ складає $629. Додаткові відомості про нові моделі Seagate Exos X16, IronWolf, IronWolf Pro, а також накопичувачі IronWolf SSD та іншу продукцію Seagate можна знайти на сайті https://www.seagate.com.

  1. Новини
  2. Seagate випускає перший жорсткий диск корпоративного класу об'ємом 16 ТБ і пропонує накопичувач серії IronWolf тієї ж ємності