ELKO Ukraine - дистриб'ютор професійних систем для санітарної обробки і дезінфекції за допомогою озону італійської компанії Sanity System

ELKO_SanitySystem_ua
ELKO Ukraine підписала дистриб'юторську угоду з компанією Sanity System - італійським виробником сертифікованого обладнання для санітарної обробки та дезінфекції за допомогою озону.
Професійні системи Sanity System застосовуються у громадському транспорті, освітніх установах, офісних і торгових центрах, готелях, кінотеатрах, ресторанах, державних і муніципальних органах – всюди, де бувають люди та необхідно їх убезпечити від інфекцій і вірусів. Рішення компанії використовуються більш ніж у 50 країнах на п'яти континентах.

Озоногенератори Sanity System знищують до 99.98% вірусів і мікроорганізмів, включаючи вірус SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, а також видаляють неприємні запахи і перешкоджають поширенню бактерій, грибків, цвілі та інших хвороботворних мікроорганізмів. Процес дезінфекції за допомогою професійних систем Sanity System повністю автоматизований, на 100% екологічний, безпечний, високоефективний і економічний, тому що не вимагає ніяких додаткових хімічних і миючих засобів, а також участі висококваліфікованого персоналу.
Ми пишаємося тим фактом, що нашим дистриб'ютором в Україні, країнах Балтії та СНД стане ELKO Group, компанія з 28 річною історією, лідер ринку, відомий своїм високим рівнем професіоналізму та широким каналом лояльних партнерів. Ми впевнені, що за допомогою ELKO і обладнання від Sanity System ми зможемо зробити наш світ набагато чистіше і безпечніше
Олег Мельник Регіональний представник компанії Sanity System
У період пандемії очищення і антибактеріальна обробка приміщень стає все більш важливою частиною організації безпеки як у державному секторі, так і в комерційних структурах. Тому ми раді представити партнерам такі затребувані рішення з унікальними характеристиками, визнані в усьому світі
Юлія Турчина Керівник відділу проектної дистриб’юції ELKO Ukraine
  • генерація озону;
  • дезінфекція;
  • дезінсекція;
  • деодорація;
  • знищення грибків, цвілі;
  • примусове розщеплення залишкового озону в кисень за допомогою каталізу.
Таким чином, відразу після завершення циклу обробки не залишається небезпечного для здоров'я людей залишкового озону, і користуватися приміщеннями або транспортними засобами можна без провітрювання.

Практично всі інші генератори вимагають ретельного інтенсивного і тривалого провітрювання приміщень (відкриття вікон і дверей) після завершення процесу обробки для позбавлення від залишкового озону. Крім того, у багатьох будівлях складно повністю провітрити приміщення, особливо великі площі, де часто використовуються кімнати без можливості провітрювання.

Для отримання консультації по рішенням компанії Sanity System, будь ласка, звертайтеся до менеджерів у ELKO Ukraine або залишайте запит за посиланням нижче.
Створена в Італії у 2010 році, Sanity System працює на п'яти континентах у автомобільному, транспортному і сервісному секторах з більш ніж 6000 пунктів санітарної обробки озоном Sanity O-Zone, і постачає обладнання замовникам, у тому числі, медичним установам, державним та релігійним організаціям, навчальним закладам, ветеринарним установам, будинкам для людей похилого віку, готелям, станціям технічного обслуговування та іншим комерційним організаціям.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine - дистриб'ютор професійних систем для санітарної обробки і дезінфекції за допомогою озону італійської компанії Sanity System