Спрощуйте керування хмарою за допомогою апаратного автентифікатора DS100 від RSA

RSA_ds100
Нещодавно компанія RSA представила автентифікатор DS100 — багатофункціональне рішення безпеки, що працює без пароля та може значною мірою покращити взаємодію з користувачем, одночасно знизивши загальну вартість ресурсів.
DS100 – це перший автентифікатор, що підтримує хмарний режим та поєднує у собі криптографічні переваги протоколів FIDO з перевагами безпеки одноразового пароля (OTP) – у даному напрямку RSA вже давно є золотим стандартом. На відміну від інших, DS100 може працювати, як підключеним до мережі, так і відключеним, що робить його ідеальним та гнучким рішенням автентифікації.

Незважаючи на те, що DS100 розгортається фізично, ним керують у хмарі за допомогою Cloud Authentication Service. Це дає змогу підвищити ефективність управління без шкоди для безпеки повнофункціонального апаратного автентифікатора.
Незалежно від того, чи використовується логін FIDO2 чи OTP, користувачам не потрібно покладатися на традиційні облікові дані, які важко запам’ятати. Автентифікуватись можна за допомогою біометричного чи іншого методу для FIDO2 або просто натиснувши кнопку, щоб створити код OTP.

RSA пропонує новаторські технології автентифікації вже понад 30 років. Сучасні автентифікатори від RSA створені для надійного використання новітніх криптографічних стандартів, суворо перевіряються та можуть витримувати найважчі умови. Вони забезпечують організаціям зручний доступ до хмари та підтримують такі сучасні моделі кібербезпеки, як Zero Trust.
  • Багато функцій у одному автентифікаторі
  • Працює підключено і відключено
  • FIDO2 і варіанти використання OTP
  • FIDO2 автентифікація без пароля
  • Простий кнопковий OTP
  • LCD дисплей OTP
  • Користувач може оновлювати прошивку
DS100 підтримує як FIDO2, так і автентифікацію за одноразовим паролем, тому ви можете задовольнити існуючі потреби для кількох випадків використання автентифікації — без необхідності керування двома різними пристроями.
Сертифікований FIDO2 DS100 забезпечує безпечний і зручний FIDO2 без пароля автентифікацію у середовищах, де апаратні автентифікатори є бажаними або навіть вимагається для використання. Він легко підключається через роз’єм USB, а також має сучасні функції NFC.
У захищеному середовищі, де USB-з’єднання недоступне, або де користувачу потрібно підключитися до VPN, DS100 надає підключену і відключену-OTP функцію входу. Пристрій відображає OTP через екран і за допомогою кнопки OTP реалізує вхід на ресурси автоматично
Динамічне заповнення OTP зменшує вартість і складність розповсюдження та керування автентифікаторами DS100. Замість отримання кожного пристрою з попереднім підключенням, будь-який автентифікатор можна легко надіслати будь-якому кінцевому користувачеві для самостійного підключення та реєстрації і, за потреби, перереєструвати.
  1. Новини
  2. Спрощуйте керування хмарою за допомогою апаратного автентифікатора DS100 від RSA