Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

QVR Pro/Elite – рішення для відеоспостереження на основі NAS

QNAP-QVR-Pro-2
Рішення для відеоспостереження останнім часом стали напрямком, що дуже динамічно розвивається. Тому спеціалістам варто познайомитись із повнофункціональною платформою управління відеоспостереженням від компанії QNAP, яка розгортається на всіх мережевих сховищах для бізнесу.
Системи відеоспостереження – це досить складний програмно-апаратний комплекс, і QNAP пропонує, по суті, всі його складові, за винятком IP-відеокамер. Справа в тому, що всі NAS виробника, орієнтовані на ділову сферу, дозволяють розгортати на них програмну платформу QVR Pro. Ця програма перетворює мережевий накопичувач в NVR з підтримкою до 128 каналів IP камер. Варто відзначити, що QVR Pro встановлюється у Центр застосунків (App Center), після чого запускається і працює в ізольованому контейнері, що виключає конфлікти з іншими застосунками QTS.

Є у лінійці рішень QNAP і спеціалізовані програмно-апаратні платформи відеоспостереження QVP, які відрізняються лише тим, що застосунок QVR Pro на них вже встановлено у заводських умовах. Крім того, при покупці такого пристрою відсутнє обмеження по відтворенню записаного відео не більше 14 днів, як при самостійному розгортанні ПЗ QVR Pro у звичайному мережевому сховищі QNAP.

У комплекс рішень для відеоспостереження від QNAP входять також клієнтські програми моніторингу та управління на будь-яких платформах. Так програма QVR Pro Client встановлюється на комп'ютери під управлінням операційних систем Windows (32 і 64 розрядні), Mac і Ubuntu, а також на мережеві сховища з HDMI портами і застосунком HD Station для повноцінної та автономної роботи.

У мобільному застосунку QVR Pro для iOS та Android, яке доступне у Google Play та App Store, можна переключатися між IP камерами і різними розкладками, вибирати дозвіл потоку, використовувати електронну карту і PTZ управління, отримувати повідомлення про події.

При необхідності розгортання великої системи відеоспостереження QNAP пропонує набір ліцензій, за допомогою яких можна значно наростити можливості вирішення, наприклад, збільшивши число каналів до 128. Варто мати на увазі, що за замовчуванням у QNAP NAS підтримується безкоштовна робота з 8 камерами і перегляд відео протягом 14 днів.

Для коректного вибору конфігурації апаратної платформи мережевого сховища, на якому буде розгортатися система відеоспостереження, є онлайн конфігуратор https://www.qnap.com/en-us/qvr-nas-selector/ ?. При цьому мінімальні системні вимоги передбачають 64-розрядний процесор на архітектурі x86 або ARM з об'ємом оперативної пам'яті від 4 ГБ. Хоча для роботи з HD-відео рекомендується 8 ГБ ОЗУ.

У системах відеоспостереження надзвичайно важливим аспектом є забезпечення їх безперебійної роботи. Для цього до складу рішення для кожного з QVR Pro можна включати по одному резервному вузлу під управлінням ПЗ QVR Guard. Останній вузол захищає від збоїв при відмові основного – він забезпечує безперервний запис даних до тих пір, поки основний вузол не почне нормально працювати після перезавантаження. У цьому полягає принципова відмінність QVR Pro від звичайних NAS QNAP.

При організації у мережевому сховищі простору для зберігання відео за допомогою QVR Pro, він стає недоступним іншим застосункам. Його масштабування виконується плавно, у тому числі з використанням будь-яких модулів розширення для мережевих накопичувачів QNAP.

центр управління QVR Center, що входить до складу комплексної системи відеоспостереження, дозволяє управляти до 256 серверами QVR Pro, що відповідає максимальному числу камер 16384. А окремо ліцензовані модулі інтелектуального аналізу відео дозволяють розпізнавати обличчя, визначати присутність у кадрі людини і виявляти відкриття дверей. При цьому всі події записуються, а за необхідності активується відповідне повідомлення.

Цікаво, що функція QVR Smart Search з використанням технології штучного інтелекту проводить аналіз записаного відео на тому ж сервері, що управляє відеоспостереженням, без зниження продуктивності.
Qnap_appliance
Список сумісності QVR Pro налічує понад 5000 моделей відеокамер від більш ніж 140 брендів. Доступні різні формати виводу відео, у тому числі технологія Qdewarp для роботи з Fisheye об'єктивами і корекції зображення, а також груповий пошук, налаштування та управління IP камерами.

Якщо виникає необхідність створення системи відеоспостереження з перспективою її подальшого розширення або навпаки, у компанії немає довгострокових планів по експлуаціі рішення у його поточній конфігурації, можна скористатися системою ліцензування за передплатою QVR Elite. Варто мати на увазі, що ці ліцензії купуються безпосередньо у виробника і не доступні через партнерську мережу.

Про гнучкість підходу QNAP у варіанті з ліцензуванням QVR Elite можна судити по тому, що безкоштовно надається можливість роботи з двома відеокамерами, число яких можна збільшити до 192. При цьому мінімальні місячні відрахування за один канал становлять $ 1,99. Замовник може обрати оптимальний для нього фінансовий план з варіантами платежів помісячно, щорічно або раз на три роки.

У даний час QNAP переносить клієнтів, що раніше використовували платформу відеоспостереження Surveillance Station, в зв'язку з припиненням її підтримки, на ПО QVR Pro/Elite.
  1. Новини
  2. QVR Pro/Elite – рішення для відеоспостереження на основі NAS