Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Познайомтеся з новим Microsoft Office 2019!

Все вдасться з Microsoft Office! Office 2019 - основа ваших досягнень.
Тепер ще більше можливостей для виконання будь-яких завдань: отримуйте максимум від свого пристрою за допомогою вбудованого пакету Office 2019!

Створюйте і редагуйте документи цифровим пером, працюйте з 3D-графікою та інтелектуальними функціями, використовуйте програми для ведення бізнесу і вже звичні, вдосконалені застосунки для створення текстів, презентацій і зображень. Новий Office 2019 створено для вашої зручності.
Чудове рішення для тих, кому необхідний набір класичних застосунків для одного ПК. Доступні всі базові інструменти для роботи з документами, графічними зображеннями та презентаціями. Підходить для домашніх і навчальних проектів. Встанови один раз — використовуй завжди!
Корпоративна ліцензія для компаній, яким необхідна робота в стандартних застосунках Office. Тепер ще більше можливостей для розвитку бізнесу: висока продуктивність, зручна спільна робота і вирішення задач з будь-якої точки світу. Одна ліцензія встановлюється на один ПК.
Рішення для сім’ї, з можливістю використовувати повні версії застосунків Office на всіх своїх пристроях. Підписка поширюється на 6 осіб, кожна з яких отримує 1 ТБ хмарного сховища OneDrive і 60 безкоштовних хвилин у Skype щомісяця.
Річна підписка для одного користувача. Передбачає всі застосунки Office з ексклюзивними новими функціями, що з’являються щомісяця. Не переймайтеся заміною застарілих програм: ви завжди будете використовувати найактуальніше ПЗ. Крім того, ви отримуєте 1 ТБ хмарного сховища OneDrive і 60 безкоштовних хвилин на дзвінки в Skype щомісяця.
Рішення для малого бізнесу, якому необхідне використання стандартних застосунків Office і корпоративної електронної пошти. Робота у вашій компанії стане ще зручнішою завдяки розширеному набору бізнес-інструментів: Exchange, Skype для бізнесу, Teams, Bookings і Outlook Customer Manager.
Передплата діє 12 місяців + 1 рік безкоштовного домену в подарунок!
Рішення для тих, кому необхідний стандартний набір застосунків, а також Publisher, Outlook і Access. Одна ліцензія підходить для встановлення на один пристрій.
Оформіть замовлення в eCom або в менеджера ELKO вже сьогодні!