Блоки живлення для телекомунікаційної галузі, що відповідають сучасним стандартам

FSP_ELKO_ua
Сучасне телекомунікаційне устаткування (у тому числі 5G) має потребу у джерелах живлення підвищеної потужності невеликих розмірів, що відповідають стандартам інтелектуального керування живленням.
Наше століття по праву може називатися століттям телекомунікацій і з кожним роком цей напрям індустрії тільки нарощує оберти. Вимог до телекомунікаційного встаткування стає більше, оператори ринку зв'язку витрачають шалені кошти на придбання станцій, що все більше дорожчають, тому що відповідність галузевим стандартам - важлива умова для конкурентоспроможності. Щоб забезпечити надійну й швидкісну передачу кожного байта інформації з пункту «А» у пункт «Б» важливо підтримувати працездатність систем зв'язку, які можуть знаходитися у всіляких місцевостях і умовах.

У боротьбі за місце під сонцем оператори зв'язку часто змушені встановлювати своє устаткування в ще не зайнятих місцях, куди промені цього самого сонця може й не потрапляли ніколи або в місцях з досить жорсткими зовнішніми умовами, від несприятливих погодних явищ до ненажерливих живих організмів.

Дорожнеча телекомунікаційного встаткування напряму віддзеркалює його здатність «вижити» у всіх несприятливих умовах і донести дорогоцінні меседжі до співрозмовників, підписників або клієнтів, а про випадки екстреного зв'язку й говорити зайво.

Втім, зовнішні умови не єдиний «ворог», з яким доводиться стикатись нашій дорогій і надійній станції. Нестабільність електроживлення зведе нанівець усі зусилля по настроюванню й захисту встаткування, а щоб цього не відбулося на передову повинні бути кинуті кращі сили - блоки живлення, що готові працювати в тих же несприятливих умовах й «не шкодуючи життя» забезпечити всі необхідні параметри електроживлення. Ну а якщо ми говоримо про телекомунікації, то вимога до сучасних блоків живлення забезпечити можливість зв'язку з ними для дистанційного контролю звучить більш ніж природно.

Інакше кажучи, сучасне телекомунікаційне устаткування (у тому числі 5G) потребує джерел живлення підвищеної потужності, невеликого об'єму, що відповідають стандартам інтелектуального керування живленням.

Чи реально у блоці живлення поєднати всі вищезгадані вимоги? Компанія FSP Group каже, що так. І не тільки каже, а й доводить на практиці.

Як один зі світових лідерів з виготовлення блоків живлення, FSP Group виробляє безліч джерел живлення для різноманітного устаткування, у тому числі й промислового. І, говорячи про системи телекомунікації, на сьогодні слід звернути увагу на такі три блоки живлення - FSP800-20FL, YVІC0600AH-5A00P20 і FSP500-50FDB.
Малошумний блок живлення FSP800-20FL, має сумарну потужність 800 Вт, відповідає стандарту CRPS, розрахований на стандартне для телекомунікацій вхідну постійну напругу 48В, водночас припустимим є діапазон вхідної напруги від 36В до 75В. Вихідна напруга +12В при максимальному струмі 65А.
FSP800-20FL
Блок обладнаний вентилятором примусового охолодження, робоча температура від 0°C до 55°C при вологості від 5% до 90%. Робоча висота до 5000 метрів над рівнем моря.

Усі промислові блоки від FSP Group тестуються на загоряння і FSP800-20FL не є винятком, він має захист від перегріву, перенапруги, від перевищення струму й замикання на всіх виходах, що є стандартним для промислових блоків від FSP Group. У випадку спрацьовування захисту блок живлення відновить роботу як тільки причина спрацьовування зникне.

Виробник заявляє також, що при температурі 45°C і навантаженні до 75%, середній безвідмовний час роботи FSP800-20FL складе 250 тисяч годин безперервного функціонування. Чи не є це показником якості? Дане джерело живлення відповідає останнім стандартам безпеки й електромагнітної сумісності, має подвійний сертифікат - CB 62368-1 і CB 60950-1 і сертифікацію 80 PLUS® Platіnum.

FSP800-20FL відповідає специфікації PMbus 1.2, що своєю чергою дає можливість дистанційного керування й моніторингу в реальному масштабі часу. Зокрема є можливість контролювати температурний режим, швидкість кулера, розмір напруги й струму, переглядати лог помилок, перезапускати блок у випадку збою, встановлювати параметри напруг блоку живлення, при відхиленні від яких буде надходити повідомлення на host-обладнання.

FSP800-20FL ідеально підходить для використання у системах зберігання даних, робочих станціях, системах комунікацій, у промисловому устаткуванні та може встановлюватися не тільки як основний блок живлення, але і як резервний.
Пристрій має корпус форм-фактору 1U з уміщеними в ньому двома модулями, кожен з яких фактично є окремим блоком живлення потужністю 600Вт. Модулі працюють у режимі резервування, при цьому один з них працює, а другий «спить» майже не споживаючи енергії. У випадку виходу з ладу одного модуля, другий «приходить на допомогу» перемикаючи навантаження на себе, а для ремонту без зупинення роботи усього встаткування в блоці живлення передбачена можливість гарячої заміни модулів.
YVІC0600AH-5A00P20
Вхідна напруга може перебувати у діапазоні 90 - 264В змінного струму і при загальній потужності 600Вт блок має кілька вихідних напруг: +3.3В, +5В, +12В, -12В, +5Vsb. Випускаються також менш потужні версії такого блоку на 300 і 450 Вт. Робоча температура від 0°C до 55°C при вологості від 5% до 90%. Робоча висота до 5000 метрів над рівнем моря.

Важливою особливістю даного блоку живлення є здатність безвідмовно витримувати вібрації до 10G. Прогнозований середній час безвідмовної роботи при 25°C становить 100 тисяч годин.

Модель YVІC0600AH-5A00P20 також відповідає специфікації PMbus 1.2 з усіма відповідними до цього можливостями контролю та відмінно впишеться в систему зберігання даних, вбудовані сервери, мережеве й інше промислове встаткування, включаючи телекомунікаційне.

Як і багато інших джерел живлення від FSP Group, YVІC0600AH-5A00P20 може похвалитись наявністю захисту від перевантажень, короткого замикання, перегріву, відповідаючи останнім стандартам безпеки і сертифікації 80 PLUS® Platіnum.
Це промислове малошумне джерело живлення може застосовуватися в найрізноманітніших системах, включаючи телекомунікаційні. БП виконаний у форм-факторі Flex-ATX і може бути встановлений в серверних корпусах висотою 1U або в корпусах mіnі ІTX, сумісних з Flex-ATX.

Число 500 у назві моделі підказує нам номінальну потужність - 500Вт. При досить широкому діапазоні вхідної напруги змінного струму 90 – 264В й допустимому діапазоні частоти 47-63Hz, на виході блок живлення видає знайомий нам набір напруг: +3.3В, +5В, +12В, -12У і +5Vsb - так звана чергова напруга малого струму.
FSP500-50FDB
Блок обладнаний вентилятором примусового охолодження та має захист від перегріву, перенапруги, перевищення по струму й короткого замикання. У випадку спрацьовування захисту, блок живлення автоматично відновить роботу, як тільки зникне причина спрацьовування.

Робочі умови: температура від 0°C до 50°C при відносній вологості до 90%, висота до 5000 метрів над рівнем моря. Пристрій відповідає стандарту ефективності 80PLUS Gold.

Як і його побратими, FSP500-50FDB пройшов стандартний тест Burn-Іn 50°C, а прогнозований середній час безвідмовної роботи при 25°C становить 100 тисяч годин.

БП FSP500-50FDB відповідає останнім стандартам безпеки й електромагнітної сумісності, має подвійний сертифікат - CB 62368-1 і CB 60950-1.
Телекомунікаційна галузь сьогодні стрімко розвивається, при цьому нові технології опираються на якісне та стабільне живлення. Тому для забезпечення живлення у цій індустрії оптимально використовувати продукцію такого надійного партнера-виробника, як FSP Group.

  1. Новини
  2. Блоки живлення для телекомунікаційної галузі, що відповідають сучасним стандартам