ELKO – офіційний дистриб’ютор Petcube в Україні

ELKO_PetCube
26 травня 2023 року український бренд Petcube, що є світовим лідером у розробці технологій для домашніх тварин, анонсував початок продажів своїх продуктів в Україні на святкування свого одинадцятиріччя. Офіційним дистриб’ютором продукції Petcube виступає ELKO Ukraine. Найпопулярніші продукти бренду — Petcube Cam і Petcube Bites 2 Lite відтепер доступні для замовлення кінцевим споживачам у партнерів дистриб’ютора.
Petcube користується шаленим попитом у світі, але запуск в Україні має особливе значення. У розпал війни ми знайшли надійних партнерів, які допоможуть поставити камери в українські домівки і вивести культуру догляду за тваринами на новий рівень
Анастасія Кухар CEO Petcube
Продуктова лінійка Petcube включає дві розумні камери для домашніх улюбленців — компактну Petcube Cam та Petcube Bites 2 Lite із вбудованою годівницею. Обидві камери оснащені HD-відео 1080p, двостороннім аудіо, режимом нічного бачення та іншими функціями, які стануть у нагоді сучасним власникам домашніх тварин.
Petcube Cam і Petcube Bites 2 Lite працюють через мобільний застосунок, у якому можна легко перемикати камери, а також ділитися доступом до своїх камер з друзями та родиною. Обидві камери доповнюються сервісом Petcube Care, який зберігає короткі кліпи з історією подій у хмарі. За допомогою комп’ютерного бачення, Care сповіщає про рухи тварин і людей, а також гавкіт та нявкання.

Камери Petcube пропонують більше, ніж зйомку відео — вони забезпечують власників домашніх тварин віддаленим контролем, який дозволяє спостерігати за улюбленцями і взаємодіяти з ними поза домівкою. Це особливо корисно для тварин, що страждають від тривожного розладу під час розлуки.
У якості дистриб’ютора споживчої електроніки, ELKO Ukraine завжди намагається працювати з найкращими світовими брендами. Тому нам особливо приємно представляти Petcube на українському ринку. Це не тільки виробник розумних рішень для домашніх тварин, що має велику кількість поціновувачів по всьому світу, а ще і яскравий приклад успішного українського бренду
Зоряна Дульська Продакт менеджер напрямку «Споживча електроніка» ELKO Ukraine
Petcube Cam і Petcube Bites 2 Lite можна придбати онлайн у мережах Comfy, АЛЛО, Фокстрот, Stylus та інших. З приводу оптової закупівлі продукції Petcube звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.
Petcube переосмислює догляд за домашніми тваринами і створює найпопулярніші камери для домашніх улюбленців та програмне забезпечення, що поєднує людей з їхніми тваринами. Пристрої Petcube дозволяють власникам дистанційно спостерігати, розмовляти, розважати і годувати своїх улюбленців, водночас піклуючись про їх безпеку та здоров’я. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Petcube.com і сторінках компанії у соцмережах Instagram, TikTok, Twitter, Facebook, та YouTube.
ELKO Group – один із найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників та пропонує широкий спектр продуктів, рішень та сервісів понад 10 000 партнерів у 10 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group розташований у Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. ELKO – офіційний дистриб’ютор Petcube в Україні