Petcube Cam 360 і Petcube Play 2 — нові камери для догляду за домашніми улюбленцями

elko_petcube
В ELKO Ukraine нове надходження розумних камер PetCube для домашніх улюбленців — найновіші продукти бренду Petcube Cam 360 і Petcube Play 2 вже доступні для замовлення у нашій системі eCom.. Камери Petcube пропонують більше, ніж зйомку відео — вони забезпечують власників домашніх тварин віддаленим контролем, який дозволяє спостерігати за улюбленцями і взаємодіяти з ними поза домівкою.
Стежте за своїм пухнастиком у будь-який час і з будь-якого місця світу. Насолоджуйтесь поворотною камерою з кутом огляду 105°, високоякісним 8-кратним збільшенням і яскравим нічним баченням, щоб не пропустити жодного моменту. Дізнайтеся, що відбувається у вашому домі — більше жодних упущених моментів чи сліпих зон.

Кришталево чисте двостороннє аудіо — пом’якшіть тривогу вашого вихованця при розлуці, спілкуючись з ним і слухаючи його гавкіт або нявкання у відповідь! Відзначайте хорошу поведінку улюбленця за допомогою звукового відгуку.

Нова функція вимкнення камери забезпечує додаткову конфіденційність вдома. Вид об’єктива можна легко фізично заблокувати за допомогою простого керування застосунком і обертанням панорамування та нахилу. Камера захищена шифруванням найвищого рівня для забезпечення конфіденційності ваших даних.
Розпізнавання руху та звуку на основі ШІ у реальному часі — з додатковою підпискою Petcube Care, отримуйте сповіщення про будь-які дії вдома за допомогою миттєвих звукових сповіщень і сповіщень про рух. Покладіться на високоякісну технологію, яка надсилає сповіщення в реальному часі для ідентифікації людей і домашніх тварин.

Надшвидке налаштування протягом 1 хвилини — завантажте програму Petcube. Підключіть камеру до розетки. Підключіть до домашньої мережі WiFi. Cam 360 сумісний лише з мережею WiFi 2,4 ГГц (не підтримує Wi-Fi 5 ГГц).
Petcube Play 2 — ваш універсальний монітор для віддаленого догляду за домашніми тваринами. Завдяки Petcube Play 2 ви можете в будь-який час стежити за своїм вихованцем зі свого телефону за допомогою HD-відео 1080p, надширококутного огляду 160° та нічного бачення. Спостерігайте зблизька з 4-кратним збільшенням. Отримуйте сповіщення про звук і рух у реальному часі.

Грайте лазером зі свого телефону — за допомогою вбудованої лазерної іграшки, безпечної для домашніх тварин і людини, керованої з телефону або встановленої в режим автоматичного відтворення, щоб розважати свого вихованця, поки вас немає. Іграшка сумісна з Alexa.

Спілкуйтеся зі своїм вихованцем — завдяки високоякісному двосторонньому аудіо, ви можете почути свого вихованця та розмовляти з ним, коли він далеко, а він зможе вам відповісти. Насолоджуйтеся чудовою якістю звуку завдяки вдосконаленій панелі динаміків.
Просте налаштування протягом 1 хвилини — підготуйте свій Petcube Play 2 до використання менш ніж за 60 секунд. Камера сумісна з Wi-Fi 2,4-5 ГГц. Працює з iOS 11.4 та новішими версіями або Android 8.10 та новішими версіями. Використовує передові засоби шифрування для захисту ваших даних.

Сповіщення про рух та розпізнавання звуку у реальному часі на основі ШІ. За допомогою додаткової підписки Petcube Care, отримуйте сповіщення про будь-які дії вдома за допомогою миттєвих звукових сповіщень і сповіщень про рух, згенерованих ШІ. Скористайтеся перевагами високоякісної технології, що включають сповіщення у реальному часі для ідентифікації людей та домашніх тварин.
Замовляйте продукцію Petcube у офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Petcube Cam 360 і Petcube Play 2 — нові камери для догляду за домашніми улюбленцями