Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Передові рішення Synology для зберігання даних вже доступні нашим партнерам

ELKO_Synology_ua
ELKO Ukraine оголошує про підписання контракту з компанією Synology. Тепер нашим партнерам доступні інноваційні системи зберігання даних, а також програмні продукти світового вендора, посилені технічною, інформаційною та маркетинговою підтримкою кращих фахівців ELKO Ukraine.
За роки роботи на українському ринку ELKO Ukraine зарекомендувала себе не тільки надійним партнером, але і повноцінним VAD-дистриб'ютором, здатним постачати комплексні рішення замовникам будь-якого рівня. Завдяки нашій співпраці ми плануємо поглибити присутність Synology на українському ринку, особливо в сегментах SMB та Enterprise, які мають високий потенціал для зростання в найближчому майбутньому
Ростислав Фрідман Менеджер з продукту Synology
Основною спеціалізацією Synology є розробка інноваційних і продуктивних мережевих СЗД (Network Attached Storage, NAS). У продуктовій лінійці виробника є рішення, як для невеликих замовників, так і для компаній рівня Enterprise. В рамках співпраці ми будемо поставляти все сімейство стоєчних систем RackStation, використання яких дозволяє вирішувати широке коло бізнес-завдань.
Системи зберігання даних Synology гармонійно доповнюють портфель рішень, які ми пропонуємо своїм партнерам. Тепер інтеграторам не доведеться гаяти час, вишукуючи необхідні складові рішень, звертаючись до різних постачальників, оскільки всі компоненти для побудови комплексних ІТ-систем, включаючи СЗД, жорсткі диски, мережеве обладнання, IP-камери, ДБЖ і іншу продукцію, можна придбати з одних рук — в ELKO Ukraine
Євген Бобруйко Продакт-менеджер напряму «Сервери і системи зберігання даних» ELKO Ukraine
NAS-Системи Synology використовуються компаніями по всьому світу в якості файлових серверів, платформ для віртуалізації або розгортання корпоративної пошти. Старші моделі СЗД дозволяють працювати з дисковим простором об'ємом до 1,5 ПБ, підтримуючи до 180 накопичувачів. У числі замовників компанії такі світові бренди як Ferrero, Holiday Inn, Unilever, Shiseido, BlueSky і багато інших.

Системи зберігання даних Synology широко застосовуються в ролі цифрових реєстраторів систем IP-відеоспостереження. Популярності рішень вендора сприяє не тільки їх висока надійність і продуктивність, а й те, що Synology приділяє першочергову увагу питанням захисту даних. Компанія розробляє і впроваджує власні технології ІТ-безпеки, засновані на досвіді кращих світових практик.

Наприклад, в складі компанії організовано спеціальний підрозділ PSIRT — це група фахівців, чиїм завданням є реагування на загрози безпеці продуктів Synology і відпрацювання відповідних інцидентів. При цьому час усунення потенційної небезпеки, як правило, не перевищує доби. Також, виробник бере участь в різних міжнародних об'єднаннях (таких, наприклад, як FIRST) створених для боротьби з кіберзагрозами.

Ми впевнені, що українські замовники в повній мірі оцінять якість, швидкість роботи і захищеність рішень Synology, які вже доступні зі складу нашої компанії в Києві.
Synology Inc. була заснована в січні 2000 року Цюнем Ляо і Філіпом Вонгом, які до того, як створити свою компанію були співробітниками Microsoft. Прийнявши рішення про розвиток власного бізнесу, компаньйони зробили акцент на системах зберігання даних, які поєднували б у собі інновації, високу якість і прийнятну вартість. Проект виявився успішним і на сьогоднішній день Synology поставила вже більше 6 млн одиниць своєї продукції замовникам по всьому світу. Компанія має в своєму розпорядженні шість філій і співпрацює з сотнями партнерів по всьому світу. Її постійний штат налічує 650 осіб, а Цюнь Ляо і Філіп Вонгом як і раніше залишаються біля керма.
  1. новини
  2. Передові рішення Synology для зберігання даних вже доступні нашим партнерам