Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Пентагон модернізує дротові та бездротові мережі всіх рівнів секретності на базі рішень Aruba

Aruba_ua
Оновлені мережі щодня підтримуватимуть десятки тисяч пристроїв у штабі Міністерства оборони США, покриваючи площу 6,5 мільйонів квадратних футів
Компанія Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company, оголосила, що штаб-квартира Міністерства оборони США модернізує свої мережі, в тому числі секретні, для щоденної підтримки понад десятка тисяч пристроїв. ESP-архітектура компанії Aruba забезпечить Пентагону автоматизовану мережеву інфраструктуру, яка виключає ручні процеси, такі як переадресація портів та початкова конфігурація комутатора.

Модернізація мережі створить операційну ефективність, надасть автоматизований і безпечний доступ до пристроїв для користувачів та зменшить необхідність у ІТ-навчанні і накладні витрати на підтримку.

Пентагон, що базується в Арлінгтоні, штат Вірджинія, служить символом американських військових і є однією з найбільших офісних будівель у світі, площею понад 6,5 мільйонів квадратних футів.

Для того, щоб впорядкувати мережеве адміністрування, навчання та підтримку, стратегія модернізації Пентагону включала консолідацію на єдиній загальній платформі дротових, бездротових та безпекових рішень для мереж всіх рівнів секретності. Штаб-квартира також прагнула отримати програмно визначені мережі (SDN) у вигляді рішення, яке може взаємодіяти з іншими постачальниками та системами. Крім того, Пентагон розширює та оновлює свою бездротову мережу за рахунок додаткових 3000 точок доступу Aruba.

Раніше Пентагон використовував застарілу дротову комутаційну інфраструктуру Cisco, яка досягла припинення терміну підтримки. Штаб-квартира замінює свої застарілі пристрої на комутатори Aruba в мережах всіх рівнів секретності. Після завершення розгортання всієї системи комунікацій мережа включатиме в себе понад 150 000 дротових портів.

Для SDN Пентагон розширює розгортання Aruba ClearPass Policy Manager, включаючи рішення з функцією Colorless, для безпечного контролю доступу до мереж. У майбутньому Пентагон розгляне можливість використання ClearPass для уніфікації контролю доступу і для дротового та бездротового доступу в усіх мережевих класифікаціях.
  1. Новини
  2. Пентагон модернізує дротові та бездротові мережі всіх рівнів секретності на базі рішень Aruba