Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Дезінфекція транспортних засобів спеціальних служб: як це зробити?

Special_transport_Sanity_Systems_ua
Останнім часом у непростих умовах пандемії найбільше нашої підтримки потребують ті, хто не може перейти на віддалений режим роботи та повинен продовжувати лікувати, слідкувати за порядком, нести військову службу, оберігати нас від пожеж та допомагати таким чином всім нам пережити цей нелегкий час. Але і нашим захисникам потрібна допомога.
Ретельна санітарна обробка у часи CoViD-19 фактично стала необхідною: вірус залишається на поверхнях декілька годин та навіть діб, і було встановлено, що для його усунення потрібні більш серйозні санітарні заходи, ніж звичайне очищення.
Автомобілі, якими користуються співробітники спеціальних служб, є не лише транспортним засобом чи робочим інструментом, але й місцем, де вони залишаються надовго. Як і в будь-якому робочому середовищі, правило, згідно з яким чисте, здорове та комфортне робоче місце покращує якість роботи та концентрацію уваги протягом дня, стосується і транспортних засобів. У той же час санітарна обробка транспорту стає обов’язком для громади, яка його використовує, жестом, який захищає здоров’я населення та допомагає стримувати розповсюдження вірусу.
ozonizer-transport
Щоб автомобілі завжди були біологічно безпечними та готовими до експлуатації, найкращим рішенням буде їх дезінфекція їх озоном. Санітарна обробка озоном - це метод, який знищує всі патогенні мікроорганізми, які можуть бути приховані або залишатися на різних поверхнях транспортних засобів - від сидінь до килимків, від керма до панелі, аж до багажника та кондиціонера - і усуває неприємні запахи , наприклад, від диму, тварин, їжі, різних рідин та потовиділення.

Можливо проводити санітарну обробку будь-яких транспортних засобів ¬– від службових автомобілів, великих вантажівок, гелікоптерів та аж до літаків, оскільки немає обмеження в об’ємі, який можна дезінфікувати.

Під час обробки озон всередині салону зменшує кількість мікробів, бактерій, вірусів, грибків, цвілі, спор та пилку. Результат помітний відразу: вже після першої обробки повітря всередині транспортного засобу стає свіжим, людям значно легше дихається, а загалом атмосфера стає здоровішою та комфортнішою. Все це сприяє значному покращенню стану персоналу та позитивним чином сприяє виконанню їх надважливої роботи.

Дезінфекція озоном означає використання повністю природного газу, який дезінфікує будь-яку поверхню, з якою він контактує, за умови підтримання певної концентрації. Озон не залишає слідів, і, якщо його правильно згенерувати із використанням перевіреного та сертифікованого професійного обладнання, він безпечний для людей та навколишнього середовища. Озон використовується як дезінфікуючий засіб для повітря, води, предметів та поверхонь у багатьох сферах. Його універсальність полягає саме в його характеристиках: молекули озону, які поширюються скрізь у закритому середовищі, володіють високими дезінфікуючими та дезодоруючими властивостями. Очистка озоном є екологічною, економічною, ефективною та безпечною.
ozonizer-transport-2
Якість нашого обладнання підтверджено численними сертифікатами та тестуваннями у наукових лабораторіях, що важливо для безперервного режиму роботи спеціального транспорту, що потребує санітарної обробки, та який повинен бути негайно готовим до використання у випадку надзвичайних ситуацій.
  • За декілька хвилин: таким чином, персонал завжди готовий до нових завдань, без додаткового часу очікування. Не чекаючи, а отже, машини готові виїхати одразу після обробки. Це також сприяє більш спокійній роботі, оскільки ви впевнені, що завжди готові до нового завдання у будь-який час.
  • Без додаткових витрат: наше професійне обладнання знищує всі патогенні мікроорганізми, що знаходяться в транспортних засобах і видаляють неприємні запахи, використовуючи лише антибактеріальну силу озону, молекули, яка утворюється з кисню, що знаходиться в повітрі, без необхідності додавати миючі та дезінфікуючі засоби. Ми радимо, щоби санітарна обробка проводилася одразу після кожної поїздки, оскільки перехід транспортного засобу у використання до іншого персоналу в кінці зміни та присутність пасажирів збільшують біологічний ризик, тобто можливість зараження хворобами та інфекціями.
  • Коли це необхідно та повністю автоматично: санітарна обробка транспортних засобів відбувається безпечно та автоматично: просто поставте генератор Sanity System всередину салону, ввімкніть його та добре закрийте двері та вікна, залишаючи пристрій в дії на необхідний час. Електронний блок управління автоматично керує всім процесом, що дозволяє будь-кому користуватися генератором легко та зручно. В кінці циклу обробки патентована система каталізу видаляє залишковий озон та перетворює його у кисень, таким чином гарантуючи безпеку користувача, який ніколи не контактуватиме з озоном.
Ви можете розраховувати на обладнання Sanity System у санітарній обробці спеціальних транспортних засобів. Покладайтесь на тих, хто має більш ніж 10 років досвіду у галузі екологічної дезінфекції з використанням озону.
За консультацією з приводу закупівлі рішень Sanity System звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Дезінфекція транспортних засобів спеціальних служб: як це зробити?