OPPO Reno8 T – портретний експерт

Reno8t_horizontal_RGB
Смартфони ОPPO серії Reno з дизайном зі скловолокна та шкіри обладнані оновленою портретною камерою на 100 МП і забезпечують виняткову чіткість зображення, що дає вам неймовірні можливості редагування та кадрування. Видаліть або змініть небажані фотоелементи та відкрийте світ можливостей уяви.

OPPO_Reno8t_1
Завдяки технології штучного інтелекту алгоритм нейронної мережі зменшує розмиття обличчя, щоб створити бездоганні портрети навіть в умовах слабкого освітлення.
OPPO_Reno8t_2
Cистема Image Clear Engine гарантує, що ви зможете легко зробити чітке фото, навіть якщо ви перебуваєте в постійному русі.
Селфі HDR
Робіть селфі в умовах контрового освітлення, не турбуючись про нерівномірне освітлення. Селфі HDR робить знімки яскравішими та підлаштовує для отримання природних кольорів фотографій.

Портрет з відблиском боке
Просто увімкніть опцію Портрет з ефектом боке, щоб додати до ваших портреті ефекти, подібні до дзеркальної камери.

ШІ портретна ретуш
Reno8 T розпізнає 393 чіткі точки обличчя та має вісім режимів повністю настроюваних інструментів для корегування рис обличчя , що дає вам безмежні можливості!

40x Мікролінза: маленькі предмети, великі можливості
Документуйте мікроскопічні об’єкти та деталі, невидимі для людського ока, за допомогою 40x мікролінзи. Фотографуйте елементи, які раніше були приховані!
Дизайнери OPPO черпали натхнення у розкішних шкіряних виробах, щоб створити новий текстурований візерунок на задній панелі смартфону. Текстурований візерунок імітує ефект швів шкіри за допомогою процесу тиснення. Тримайте його та насолоджуйтесь відчуттям флагмана!
Зображення3
  • Випробування джинсовим тертям: 200,000
  • Випробування тертя гумки: 10,000
  • Тест на стійкість до алкоголю: 5,000
Популярне Orbit Light на задній панелі телефону інформує про нові повідомлення, стан акумулятора та багато іншого! Тепер ці кольори можна повністю налаштувати відповідно до ваших уподобань і настрою.
З конфігурацією 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті Reno8 T ви більше ніколи не відчуєте брак пам'яті на вашому смартфоні . Крім того, RAM+ перетворює невикористаний простір в оперативну пам’ять, гарантуючи безперебійну, потужну роботу.
Наші суворі лабораторні випробування змоделювали продуктивність після ЧОТИРЬОХ років постійного використання. Результати? Ваш телефон запускатиметься, працюватиме та запускатиме ваші улюблені програми, наче новий, навіть після років роботи та розваг.
Поєднання системи заряджання SUPERVOOCTM і потужного акумулятора ємністю 5000 мАг гарантують вам спокій. Адже ви проведете день, живучи життям, а не заряджаючи телефон.
Має підсвічування, налаштоване штучним інтелектом, у різних умовах, приголомшливу 100% кольорову гаму DCI-P3 і частоту оновлення 90 Гц, яка зберігає ваші очі здоровими, гарантуючи, шоу в яскравих природних кольорах.
OPPO_Reno8t_3
Подвійні стереодинаміки забезпечать більш гучний та об’ємний звук під час ігор, фільмів і відео. Насолоджуйтесь повним діапазоном, кристально чистим і захоплюючим звуком на своєму телефоні!
  1. Новини
  2. OPPO Reno8 T – портретний експерт