Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

OPPO представить власну флагманську серію Find X2 під час онлайн-конференції

FINDX-KVyoutube_ukr
25 лютого, 2020, Шеньчжень, Китай, — Сьогодні провідний світовий виробник смарт-пристроїв OPPO оголосив про випуск флагманської 5G серії Find X2. Довгоочікувана світова презентація транслюватиметься у прямому ефірі через YouTube-канал OPPO 6 березня о 11:30 за Київським часом.
OPPO постійно вивчає нові можливості та ринок, а також впроваджує новітні технології, щоб запропонувати споживачам найкращий продукт. Інноваційність та нескінченне прагнення бренду до вдосконалення закладені в ДНК компанії. OPPO прагне #Відкрити довершене, і серія OPPO Find X2 повністю це підтверджує.

Для створення серії Find X2 бренд вклав значні кошти в дослідження та розробки, а також вивчив відгуки споживачів про власну продукцію. Компанія OPPO залишається вірною своєму прагненню створити бездоганний смартфон, особливо в епоху розвитку 5G технологій.

У серії Find X2 буде представлений кращий на сьогодні екран, розроблений компанією OPPO. Акцент — на роздільну здатність, частоту оновлення екрану, колір та широкий динамічний діапазон. Завдяки впровадженим технологіям споживачі отримають максимально чітке зображення та відмінний користувальницький досвід.

Find X2 Pro оснащений датчиком зображення, що налаштовується, а також найпередовішими на сьогодні технологіями фотозйомки, представленими OPPO. Як результат, користувачі отримують преміум-якість зображення та відео. Крім того, серія Find X2 має флагманський чіп 5G Qualcomm Snapdragon 865, який підтримує двомодульну мережу SA / NSA, що забезпечує винятковий досвід роботи 5G.

__________________________________
Офіційна презентація мала відбутися у Барселоні разом з MWC в кінці лютого, проте через зростаючі глобальнi побоювання з приводу спалаху коронавирусу, було вирішено провести онлайн-презентацію.
  1. новини
  2. OPPO представить власну флагманську серію Find X2 під час онлайн-конференції