Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

OPPO Enco W51— бездротові навушники з функцією активного шумопоглинання та бездротовою зарядкою

Oppo-Enco-W51-ELKO-ua
Компанія OPPO офіційно презентує українському споживачеві свої перші бездротові навушники з активним шумопоглинанням (ANC). Навушники OPPO Enco W51 безперебійно працюють під час будь-яких подорожей та відмінно показують себе навіть у вітряну погоду. Навушники мають усі необхідні функції та характеристики, такі як бездротова зарядка, професійна якість звуку, наднизька затримка та інтелектуальне керування сенсором, що дозволяє користувачам отримати повноцінний якісний досвід користування.
Зі зростанням популярності бездротових навушників попит споживачів на активне пригнічення шуму значно збільшується. Якщо навушники не оснащені такою функцією, користувачі в шумному оточенні — наприклад, в метро або автобусі, — вимушені значно збільшувати гучність, щоб почути музику або телефонні дзвінки на своєму смартфоні, а це потенційно загрожує слуху.

Команда OPPO Acoustic R&D розробила новітні можливості зменшення шуму, домігшись подвійного прориву в якості звучання музики та зменшенні рівня шуму під час розмов. Ця технологія дозволяє користувачам прослуховувати пісні, занурюватися в ігри та улюблені шоу, а також здійснювати телефонні дзвінки за будь-яких умов. Навушники оснащені технологією пригнічення шуму 2+2, що поєднує новий висококласний двоядерний цифровий чіп для зменшення шуму з подвійною технологією ANC. Це дозволяє розширити спектр частоти зменшення шуму в OPPO Enco W51 до 2,5 кГц. Навушники можуть не тільки обробляти широкий діапазон шуму, але і займають провідні позиції у галузі, маючи найвищу максимальну глибину зменшення шуму — 35 дБ. Це ніби знаходитися у безшумній бульбашці — у приватному просторі, де на першому місці стоять комфорт у вухах та задоволення від прослуховування.
OPPO Enco W51 підтримують протокол бездротової зарядки Qi, щоб ви могли легко заряджати навушники бездротовим способом. Лише 15 хвилин заряджання дозволяють користуватися навушниками до 3 годин, при цьому загальний час роботи акумулятора — до 24 годин. З цією витривалістю достатньо заряджати навушники лише раз на тиждень, щоб щоденно прослуховувати аудіо до 4-х годин. А якщо цього недостатньо, OPPO Enco W51 також пропонує зворотну зарядку, дозволяючи певним мобільним телефонам заряджати чохол навушників бездротовим способом. Забудьте про хвилювання через низький заряд акумулятора!

Навушники OPPO Enco W51 використовують нову бінауральну передачу даних з низькою затримкою по каналу Bluetooth. У порівнянні з традиційною технологією переадресації Bluetooth, затримка зменшується. Вбудований чіп Bluetooth 5.0 покращує здатність сигналу протистояти перешкодам, удосконалює стабільність звуку та запобігає зайвим шумам, коли ви насолоджуєтесь музикою. Неважливо, прослуховуєте ви аудіо чи переглядаєте відео, ця стабільність звуку завжди залишається для того, щоб ви могли насолоджуватися звучанням.
Для багатьох бездротових навушників пригнічення шуму відбувається ціною погіршення якості звуку. Коли грає музика, мікрофон для зменшення шуму підіймає гучність музики і помилково сприймає її як фоновий шум, який потрібно усунути. Активне пригнічення шуму своєю чергою прагне компенсувати звук вашої музики, що перешкоджає якості звуку. Замість класичного підходу в навушниках OPPO Enco W51 впроваджений загальносистемний алгоритм компенсації якості звуку, який дозволяє мінімізувати втрати якості звучання, спричинені шумопоглинанням. Це забезпечує чистий та безкомпромісний звук при включеній функції пригнічення шуму.

Навушники також оснащені 7-мм подвійною мембраною з графеновим TPU, що забезпечує покращену звукову реакцію та високу продуктивність. Цей матеріал має переваги завдяки тому, що він легкий, дає швидку реакцію та забезпечує високу надійність. У поєднанні з підтримкою кодування AAC високої чіткості та аудіоформатом SBC, OPPO Enco W51 прекрасно відповідають високим очікуванням користувачів щодо якості звуку.
Одного погляду на OPPO Enco W51 достатньо, щоб закохатися в їх дизайн. Навушники доступні у двох кольорах: Квітковий Білий та Зірковий Синій.

Зручність насправді бездротових навушників може стати іскрою, яка розпалює любов людей до них. Розроблені таким чином, щоб бути абсолютно інтуїтивно зрозумілим та стати природним продовженням тіла, навушники мають широкий набір інтерактивних опцій. Просто двічі торкніться лівого навушника, щоб увімкнути шумопоглинання, двічі торкніться правого навушника, щоб перейти до наступної пісні або покласти слухавку після розмови. А три легких торкання до будь-якого навушника допоможуть включити голосового помічника.

Ергономічний дизайн навушників дозволяє їм природно розташуватися у ваших вухах, створюючи надзвичайний досвід прослуховування. Завдяки технології IP54 навушники мають стійкість до пилу та води. Крім того, вони мають інтуїтивні функції, такі як швидка синхронізація, відкриття для підключення та швидке перемикання між пристроями.

Маючи вражаючі технологічні особливості, безперечну елегантність та комфорт, навушники OPPO Enco W51 True Wireless стають вибором стильних користувачів. З ціною лише 2799 гривень, ви отримуєте приголомшливу якість за помірну ціну.

Навушники OPPO Enco W51 True Wireless вже доступні на сайтах та у магазинах наших партнерів: ROZETKA, Comfу та Citrus, Фокстрот, Eldorado та ALLO.
  1. новини
  2. OPPO Enco W51— бездротові навушники з функцією активного шумопоглинання та бездротовою зарядкою