Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Бездротові навушники OPPO Enco W31 виграли нагороди A'Design

oppo_Enco_1
За дизайнерську якість навушники OPPO Enco W31 нещодавно отримали премію Platinum Design Award у категорії «Дизайн цифрових та електронних пристроїв 2019–2020» на всесвітньо відомому конкурсі A'Design Award & Competition.
Відтоді, як вони потрапили на ринок, бездротові навушники OPPO Enco W31 отримали безліч позитивних відгуків за свою візуальну привабливість та технічні характеристики.

A'Design Award & Competition — це масштабна міжнародна подія у галузі дизайну, яка має значний авторитет. Премія визначає інноваційні досягнення в галузі архітектури, дизайну інтер’єру, продуктового дизайну, моди та графічного дизайну — особливо ті, що виходять за рамки звичного та втілюють новітні ідеї.

Конкурс оцінює передові роботи дизайнерів, підприємств та організацій з усього світу, і щороку отримує понад 10 000 заявок на участь. З можливих платинових, золотих, срібних, бронзових та залізних нагород, бездротові навушники OPPO Enco W31 отримали платинову.

Навушники OPPO Enco W31 виділялися серед конкурентів своїм "відмінним форм-фактором, розробленим для ергономічного комфорту та легкого застосування", безпечним керуванням дотиком, елегантним скругленим дизайном та високотехнологічними матеріалами, такими як анодований алюмінієвий сплав.
oppo_Enco_W31_2
Але вирішальним фактором для отримання бездротовими навушниками OPPO Enco W31 платинової нагороди став зовнішній вигляд. Жюрі A'Design високо оцінило навушники за надзвичайно ергономічний дизайн, який надійно та зручно фіксує навушник у вусі, та візуально приголомшливий вигляд.

Насправді зовнішній вигляд це не все, чим здивують навушники OPPO Enco W31. Вони мають високу функціональність, зокрема, технологію ультранизької затримки звуку. Ці навушники були розроблені для розв'язання поширених проблем із типовими Bluetooth® навушниками, такими як погана стабільність з'єднання та висока затримка звуку. Завдяки бінауральній Bluetooth-передачі з низькою затримкою, навушники OPPO Enco W31 знизили затримку звуку до найнижчого рівня у сегменті. Ця практично непомітна затримка дозволяє отримувати синхронні та стабільні звук і зображення під час гри чи перегляду відео.
Зрозуміло, що найвища нагорода Platinum Design Award від A'Design для OPPO Enco W31 була цілком заслуженою. Ці навушники — від їх визнано бездоганного зовнішнього вигляду до низької затримки, від якості звуку до часу роботи від акумулятора — за всіма характеристиками є лідерами в галузі. А при ціні 1999 грн вони можуть стати найбільш рентабельними бездротовими навушниками 2020 року.
OPPO — провідний світовий виробник смарт-пристроїв. З моменту випуску свого першого смартфону — «Smiley Face» — в 2008 році OPPO безперервно прагне до синергії естетичного задоволення й інноваційних технологій. Сьогодні OPPO пропонує широкий спектр розумних пристроїв, на чолі з серіями Find і R, з операційною системою ColorOS, а також інтернет-сервісами, такими як OPPO Cloud і OPPO +. OPPO працює в понад 40 країнах і регіонах, має 6 науково-дослідних інститутів і 4 науково-дослідні центри у всьому світі, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. Понад 40 000 співробітників OPPO створюють найкращі смарт-пристрої для клієнтів у всьому світі.
  1. Новини
  2. Бездротові навушники OPPO Enco W31 виграли нагороди A'Design