Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

В Україні оголошено старт продажів фітнес-трекера OPPO Band із постійним моніторингом SpO2

Band_1492х1120_horizontal
ОРРО AED Україна оголосила старт продажів фітнес-трекера ОРРО Band. OPPO Band — перший із носимих смарт-пристроїв OPPO, продемонстрований загалу в Україні цього року. Абсолютно новий трекінговий пристрій від OPPO має функцію постійного моніторингу кисню в крові, завдяки чому під час вашого сну девайс щосекунди контролює насиченість крові киснем (SpO2). OPPO Band пропонує також 12 режимів для тренувань й інші зручні функції для активного життя. OPPO Band з 1,1-дюймовим повноколірним AMOLED екраном повністю відповідає філософії дизайну OPPO.
Сьогодні все більше людей мають проблеми зі сном, спричинені стресом і насиченим графіком. Функція моніторингу здоров'я в OPPO Band покликана виявити ці проблеми. Вона пропонує контроль сну, пульсу й постійний моніторинг SpO2, тобто ви отримуєте всебічний трекінг й аналіз стану здоров'я та самопочуття.
chunk3-img2-1920
Постійний моніторинг SpO2 став можливим завдяки вбудованому оптичному датчику кисню крові. Цей елемент дає OPPO Band змогу щосекунди контролювати насиченість крові киснем, коли користувач спить. Протягом восьмигодинного циклу сну гаджет вимірює SpO2 28 800 разів. Завдяки постійному моніторингу SpO2 та професійному контролю за сном OPPO Band допомагає користувачам налагодити здоровий відпочинок.

OPPO Band постачається також із вимірювачем серцевого ритму. Вбудований оптичний датчик може цілодобово контролювати пульс користувача. Якщо частота серцевих скорочень стає занадто високою, розумний трекер починає вібрувати, щоб попередити власника про нерегулярне серцебиття. Завдяки функції вимірювання пульсу під час фізичних вправ користувачі можуть уникнути надмірних навантажень і знайти темп, якого потрібно дотримуватися, щоб наблизитися до своїх цілей у фітнесі.
chunk8-img-1920
Окрім розв'язання проблем сну багато людей потребують контролю фізичної активності. Тож OPPO Band знову приходить на допомогу. Він має 12 вбудованих режимів тренувань, як-от «Біг», «Ходьба», «Їзда на велосипеді», «Плавання», «Бадмінтон», «Крикет» тощо, які охоплюють більшість найпопулярніших видів спорту. Із OPPO Band користувачі можуть моніторити свій прогрес у програмі HeyTap Health і підтримувати мотивацію до активного життя.

Крім того, ОРРО Band водостійкий і витримує тиск води на глибині до 50 метрів, щоб допомогти вам подолати дистанцію в режимі плавання.
OPPO_band
Як портативний пристрій трекер має бути водночас і модним, і практичним. Із OPPO Band ви можете вибрати один із безлічі варіантів циферблата, підкресливши його стильним ремінцем. ¬

Ремінець для OPPO Band зі спортивним дизайном представлений у чорному кольорі. Завдяки особливій конструкції користувачі можуть легко регулювати довжину ремінця, роблячи носіння гаджета максимально комфортним.

OPPO Band пропонує понад 40 дизайнів циферблата, тож ви зможете вибрати варіант, що найбільше відповідає ситуації та вашому настрою.
OPPO Band також може працювати як продовження смартфона. Користувачі отримують повідомлення та сповіщення про дзвінки, контролюють відтворення музики й навіть мобільні ігри. Якщо ж говорити про акумулятор, то в OPPO Band використовується високопродуктивний процесор із низьким енергоспоживанням. Маючи потужний акумулятор на 100 мАг, гаджет може повністю зарядитися лише за півтори години та гарантує безперервну роботу протягом 12 днів.
chunk5-img2-1920
Завдяки привабливому дизайну та відмінним фітнес-можливостям з OPPO Band ви можете керувати своїм самопочуттям прямо із зап'ястка.
Трекер OPPO Band представлений в Україні у чорному кольорі. Придбати новинку можна на сайтах і в магазинах партнерів ALLO, Citrus, Comfy, Eldorado, Foxtrot, Rozetka й інших. Із 12 квітня по 2 травня OPPO Band можна придбати за акційною ціною, приуроченою до старту продажів, — лише за 999 грн замість 1299 грн.
  1. Новини
  2. В Україні оголошено старт продажів фітнес-трекера OPPO Band із постійним моніторингом SpO2