Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

FSP Group оголошує про початок виробництва нового блоку живлення з резервуванням

FSP1200-50FS
Компанія FSP Power Solution GmbH, офіційний представник FSP Technology на території України, повідомляє про початок виробництва блоку живлення з резервуванням FSP1200-50FS.
Новий блок живлення FSP примітний тим, що являє собою конструкцію з двох змінних модулів, що робить його відмінним вибором для застосування в промисловості, в тому числі й для побудови відмовостійких серверів. Таке виконання забезпечує підвищену надійність системи та збереження даних, оскільки при виході з ладу одного з модулів, другий бере на себе задачу живлення пристрою, виключаючи можливість втрати подачі струму. У стандартних умовах модулі працюють паралельно, рівномірно розподіляючи між собою навантаження.

FSP1200-50FS - це високоякісне джерело потужністю в 1200Вт, відповідає стандарту 80+ Platinum, а також виготовлене у форм-факторі CRPS.
  • Стабільна робота при температурі 55 ℃ (протягом 24 год);
  • Активна схема PFC (корекція коефіцієнта потужності);
  • Робоча висота до 5000м над рівнем моря;
  • MTBF> 100 000ч при 25 ℃;
  • Відповідність світовим стандартам безпеки;
Даний блок живлення стане відмінним рішенням для центрів обробки даних, серверів зберігання, робочих станцій, rack-mount серверів та інших промислових пристроїв.

Характеристики джерела наведено в таблиці нижче:
FSP1200-50FS-sheet
Піонер індустрії виробництва блоків живлення для ПК, який першим у світі випустив блок живлення стандарту ATX, фундаменту сучасного виробництва ПК, компанія FSP Group і сьогодні виробляє надійні інноваційні блоки живлення для великого спектра пристроїв обчислювальної техніки. Використання продукції FSP Group світовими виробниками обчислювальної техніки служить безумовним визнанням розумного якості виробів і відмінних умов щодо підтримки та співпраці.

Крім того, компанія FSP Group, створюючи міжнародний зелений бренд, постійно здійснює науково-дослідну діяльність, розвиває альтернативну енергетику, створюючи надефективні продукти з оптимальним терміном служби.

Прагнучи до філософії сталого еколого-соціально-економічного розвитку, FSP Group створює міжнародний зелений бренд, слідуючи концепції БЕЗПЕКА, СТАБІЛЬНІСТЬ, ЕКОНОМІЧНІСТЬ - тим самим виконуючи корпоративні соціальні зобов'язання.
  1. Новини
  2. FSP Group оголошує про початок виробництва нового блоку живлення з резервуванням