Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Нові комутатори Aruba: завидна надійність і керованість

A_Slavskiy_Aruba_ELKO_UA
Від цифрової трансформації і 5G до TikTok і месенджерів — скрізь потрібні продуктивні і легкокеровані комутатори з високою пропускною здатністю. Нова лінійка пристроїв Aruba з ОС AOS-CX здатна закрити всі потреби в комутації для кампусів, ЦОД та інших великих інфраструктур.
Вибухове зростання обсягу глобального трафіку і потреби високошвидкісного з'єднання в обчислювальних системах кидають нові виклики виробникам мережевого обладнання. Щоб відповідати вимогам не тільки сьогоднішнього дня, але й допомогти користувачам пристроїв корпоративного класу справлятися зі зростаючим трафіком в майбутньому, компанія Aruba представила рішення на базі операційної системи AOS-CX, яка вже встигла себе добре зарекомендувати. «Першими ластівками» нової серії стала старша 8-юнітова модель Aruba CX 8400, а також агрегуючі комутатори Aruba CX 8320, які чудово показали себе в роботі з моменту старту продажів у 2017 році.

Тепер, коли Aruba представляє нові моделі, можна з упевненістю сказати, що їх характерними рисами, як і у піонерів лінійки, також будуть надійна автоматизація системи, доступна аналітика та моніторинг, а також зручна ОС і надійна апаратна платформа, що заслужили довіру користувачів. Оновлена лінійка складається з пристроїв Aruba серій CX 6300 і CX 6400, моделей CX 8320, CX 8325 і CX 8400. З точки зору функціональності всі ці моделі досить просунуті, а старша модель CX 8400 також може похвалитися найвищою стійкістю до відмов, що дозволяє використовувати її в критично важливих системах на рівні ядра.
Потужна команда
Молодші моделі – комутатори доступу серії Aruba CX 6300 – це компактні пристрої 1U, що підтримують швидкість від 1 до 50 Гбіт/с, зі стекуванням до 10 пристроїв за допомогою прогресивної технології VSF (Virtual Switching Framework). При цьому на кожному порту, завдяки стандарту IEEE 802.3bz, можна досягти швидкості передачі по мідних лініях зв'язку від 1 до 5 Гбіт/с.
Стекові комутатори ARUBA CX 6300/6400 поєднують надійне і безпечне функціонування мережі з простим керуванням:
Switches_with_Icons_aruba
Що стосується портів висхідного зв'язку (Uplink), то розробники нових комутаторів Aruba звернулися до найбільш актуального зі стандартів SFP – SFP56, що є сумісним з найпоширенішим в обладнанні для ЦОД стандартом SFP28, але при цьому забезпечує швидкість зв'язку не 10G, а аж до 50G. Ці порти в пристроях лінійки доступні не тільки для стекування, але і в якості портів застосунку. Дана відмінність особливо цінна з урахуванням того, що використання більш прогресивної технології не вплинуло на вартість пристроїв.

Залежно від потреб, можна обрати або модульну систему Aruba CX 6300M з можливістю заміни блоку живлення і вентиляторів, або «фіксовану» модель Aruba CX 6300F, де дані компоненти інтегровані в шасі.
Сучасні пристрої для інфраструктур майбутнього
У комутаторі Aruba CX 6300 є підтримка 802.3bt – новітньої ревізії стандарту PoE, яка дозволяє живити від кожного порту пристрої потужністю до 60 Вт, що в сумі дає можливість за допомогою одного блоку забезпечити живлення мережевих пристроїв сумарною потужністю майже 3 кВт. Так, без зайвих проводів і проблем, підключивши до комутатора передові точки доступу Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax), можна побудувати розподілену високошвидкісну бездротову мережу. Опція PoE також зручна для підключення кінцевого обладнання IoT.

Важлива деталь: дані комутатори не переривають подачі живлення до кожного порту навіть в процесі завантаження ОС - це важливо в тих випадках, коли комутатор необхідно перезавантажити, не перериваючи роботу підключених до нього пристроїв IoT.
Як єдина команда
Лінійка нових комутаторів Aruba використовує всі переваги новітньої операційної системи AOS-CX, включаючи легкий моніторинг, оновлення, найтонші налаштування та унікальну простоту ліцензування. Так, для доступності виконання усіх функцій комутаторів не потрібна покупка додаткових ліцензій або підписок – на будь-якій ділянці, від комутації доступу до рівня ядра, всі нові моделі Aruba готові до роботи «з коробки».

Розгортаючи навіть найскладнішу мережеву інфраструктуру на основі нових пристроїв, досить скористатися конфігураційним ПЗ NETEDIT 2.0 – це інтелектуальний софт, що істотно спрощує не тільки початкові установки всіх пристроїв сімейства, але й допомагає підтримувати мережу, полегшуючи верифікацію і редагування конфігурації всіх комутаторів Aruba в подальшому.
Керуюче ПЗ ARUBA NetEdit спрощує первинне налаштування всіх пристроїв і допомагає підтримувати мережу в робочому стані:
NetEdit-2_aruba
В процесі функціонування комутатора за інтелектуальний моніторинг – тобто збір та аналіз даних про роботу пристроїв з метою виявлення можливих проблем і причин їх виникнення – відповідає інструмент Network Analytics Engine. Серед зон його відповідальності – вимірювання показників життєдіяльності компонентів комутатора, відстеження дій адміністратора, створення аналітичних звітів та графіків і багато іншого.
Ідеальна модульність
Операційна система нових комутаторів будувалась з упором на відмовостійкість і простоту обслуговування. Сучасний модульний підхід в роботі ОС AOS-CX увібрав в себе кращі риси хмарних технологій, грунтуючись на мікросервісах і відкриваючи можливість програмування на кожному з рівнів системи. Цей підхід дозволяє гнучко масштабувати систему, змінюючи її функціональність в залежності від потреб користувача.
Лінійка комутаторів ARUBA серії CX дозволяє будувати керовані мережі будь-якого масштабу:
SW_Table_aruba
При цьому мікросервіси, що працюють відокремлено, обмінюються інформацією через базу даних, і також відокремлено можуть перезавантажуватися – це виключає можливість відмови всієї системи в разі збою одного з процесів. І всі моделі, крім молодших серії Aruba CX 6300, дозволяють навіть оновити ПЗ на мережевому ядрі, практично не зупиняючи роботи пристрою – downtime при оновленні ядра не перевищує 1 секунди!

З інших опцій відзначимо також підтримку динамічної сегментації трафіку, віртуальної маршрутизації трафіку (VRF), переривання трафіку з метою його аналізу та фільтрації за допомогою DPI. А підтримка передової технології мережевої віртуалізації VXLAN доступна навіть на молодших моделях цієї лінійки.
З питань надання консультацій про рішення Aruba ви можете звертатися до компанії ELKO, офіційного дистриб'ютора продукції Aruba, a Hewlett Packard Enterprise Company в Україні.
Більше інформації тут.
  1. новини
  2. Нові комутатори Aruba: завидна надійність і керованість