Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

50% на ПЗ для відеоспостереження від Network Optix

Nx_wintess_ua_web
Компанія Network Optix, в рамках підтримки Замовників, що прийняли рішення припинити використання російських систем відеоспостереження, надає знижку в розмірі 50% на програмне забезпечення NX Witness.
NX Witness – це надійне, зручне та гнучке програмне забезпечення для керування системами відео-спостереження (VMS), що було розроблено в США та якому довіряють десятки тисяч клієнтів.
 • Підключення в єдину систему відеоспостереження 99% існуючих на ринку IP-, веб- та аналогових камер, а також відео-реєстраторів, з будь-якої точки світу.
 • Функція "Віртуальна камера" для імпорту відео з офлайн-камер (наприклад з дрону, нагрудного або автомобільного відео-реєстратора), з підтримкою синхронізації за часом запису.
 • Підтримує будь-яку кількість пристроїв, користувачів, серверів та інтегрованих модулів відео-аналітики та побудову багаторівневої територіально-розподіленої системи відео-спостереження будь-якого розміру.
 • Доступні клієнтські додатки для будь-яких пристроїв та операційних систем (ПК на базі Windows/MacOS/Linux, а також смартфонів та планшетів на базі Android/iOS).
 • Найшвидша система відеоспостереження на ринку, що дозволяє використовувати старе існуюче серверне та мережеве обладнання (підтримка навіть Raspberry Pi).
 • Програмне забезпечення NX Witness встановлюється не лише на сервер з Windows, а також на Linux або на віртуальну машину, що дає можливість краще використовувати ресурси серверів та заощадити на придбанні операційної системи.
 • Відкритий програмний інтерфейс API та SDK для якісної та швидкої інтеграції з будь-якими сторонніми програмними продуктами та пристроями.
 • Ліцензії купуються тільки для запису камер та керування відео-стінами – тобто за перегляд камер у реальному часі, сервери, клієнти та оновлення платити не потрібно.
 • Інсталяція та базове налаштування системи, в середньому, займає не більше 20 хвилин, і не вимагає навчання адміністраторів та операторів.
 • Зручний інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс користувача – камери та локації представлені у форматі «дерева» та можуть бути перенесені у розкладки на екрани у вигляді «сітки», що дозволяє індивідуально розтягувати кожну камеру до будь-якого розміру, налаштовувати параметри яккості, перевертати та нахиляти зображення та ін. Розкладки можна збільшувати скролом миші, перекидувати між екранами та відправляти на екран відеостіни. Також можна транслювати окремий екран оператора з будь-яким програмним забезпеченням на відеостіну.
 • Інтерфейс доступний різними мовами, включаючи українську.
 • Функція «цифровий зум» дозволяє оператору швидко виділяти окрему зону на зображенні камери, збільшене зображення якої моментально відкриється в окремому вікні поруч. Цю зону можна швидко переміщувати по зображенню камери, перетягувати на інші камери, а також змінювати її розмір за допомогою скрола миші. Підтримується будь-яка кількість збільшених зон та усунення спотворень камер «риб'яче око».
 • «Розумний» пошук дозволить оператору моментально знайти всі записи за заданий період часу, в яких присутній рух у вибраній зоні камери – це суттєво скоротить час пошуку порушника або події.
 • Функція «закладка» дозволить оператору позначити важливу подію в архіві та захистити її від автоматичного видалення.
 • Швидкий пошук пристроїв, закладок, розкладок, та серверів за ключовими словами.
 • Захищений, багатофункціональний та зручний інтерфейс мобільного додатку з підтримкою PUSH-повідомлень про тривоги та автоматичною адаптацією до нестабільних та повільних мережевих з'єднань.
 • Унікальна функція резервування всіх серверів в «вулику» - кожен сервер працює автономно, всі налаштування постійно синхронізуються між серверами, а при відмові одного чи декількох серверів, їх камери автоматично розподіляться між іншими серверами, та повернуться після відновлення. Клієнти, що підключаються до будь-якого з серверів, будуть мати доступ до всіх камер «вулика» (при наявності відповідних прав доступу).
 • Швидкий та надійний віддалений доступ користувачів через хмару (не треба налаштовувати мережеве обладнання) з підтримкою двофакторної автентифікації. Адміністратори матимуть централізований моніторинг та віддалений доступ до будь-якої системи Nx Witness.
 • Деталізована система керування правами доступу користувачів на основі груп. Підтримка LDAP та Active Directory. Безпечне відновлення паролю на електрону пошту.
 • Розширений журнал аудиту дозволить адміністратору проаналізувати усі дії користувачів.
 • Підтримка захищених з'єднань та шифрування відео (HTTPS, OPEN SSL, SALTED MD5 HASH, TSL/SSL).
 • Гнучка система правил дозволяє автоматизувати систему для запуску дій та створювання закладок на основі одної або декількох подій.
 • Функція оновлення усіх серверів та клієнтських додатків системи в 1 клік.
 • Підтримка одночасного запису двох потоків різної якості з кожної камери, та їх моментальне резервне копіювання на зовнішні системи збереження даних дозволяє підвищити якість роботи віддалених клієнтів та надійність архіву.
 • Функція трансляції відео через сервер Nx Witness в будь-яку сторонню систему відеоспостередження, відеоаналітики та на веб-сторінку дозволяє мінімізувати мережевий трафік при великій кількості користувачів, а також полегшити інтеграцію.
 • Автоматичне прогнозування кількості днів запису для кожної камери дозволить адміністратору своєчасно виявити неправильне налаштування детектора руху та рівномірно розподілити камери між серверами та системами зберігання даних.
ELKO - офіційний дистриб'ютор програмного забезпечення для управління системами відеоспостереження Network Optix в Україні.

Нашим партнерам – системним інтеграторам, ми готові надати демо-ліцензії на будь-яку кількість камер та допомогти швидко встановити NX Witness паралельно з існуючою VMS для того, щоб замовник зміг на практиці порівняти системи та прийняти остаточне рішення щодо переходу на програмне забезпечення NX Witness. Також готові провести онлайн презентацію рішення та відповісти на будь-які запитання.

Для отримання додаткової інформації та консультацій щодо придбання програмного забезпечення NX Witness, будь ласка, звертайтесь до менеджера ELKO, c яким ви працюєте, або по e-mail: security@elko.ua.
 1. Новини
 2. 50% на ПЗ для відеоспостереження від Network Optix