Електросамокат NAVEE N40: розумний вибір для мешканців міст

navee_ELKO_ua-n40_0
Бренд NAVEE пропонує доступну та якісну модель електросамоката N40, що обладнаний потужним мотором на 350 Вт і здатний розганятися до 25 км/год, легко розкладається та складається, що дозволяє швидко і комфортно використовувати його у містах.
У NAVEE N40 використовується високоефективний акумулятор на 10 А*год, який дає змогу проїхати на одному заряді до 40 км в економічному режимі. Батарея оснащена системою контролю BMS, яка запобігає перегріву та значним навантаженням на акумулятор, збільшуючи його термін служби. Час повної зарядки становить до 8 годин, але з огляду на відстань, яку можна проїхати на одному заряді, це цілком нормальний час.
Самокат оснащений подвійною гальмівною системою: електричним гальмом на передньому колесі та дисковим вентильованим гальмом на задньому колесі. Переднє гальмо має рекуперативний ефект та антиблокувальну систему E-ABS для зменшення гальмівного шляху.

N40 має широкі 10-дюймові пневматичні шини, які дозволяють пересуватися дорогами з невеликими вибоїнами та нерівностями, за рахунок хорошої амортизації. Спеціальне покриття шин забезпечує комфорт та надійне зчеплення на бездоріжжі.

У N40 є світлодіодна фара, призначена для індикації на дорозі під час руху з яскравістю 40 люкс, а світлодіодний дисплей бортового комп'ютера відображає стан самокату, стан заряду акумулятора, вибрану швидкість та передачу.
navee_ELKO_ua-n40_1
Надійна алюмінієва підніжка шириною 15 сантиметрів та металева рама з високоякісного алюмінієвого сплаву 6061, яка витримує навантаження до 100 кг, забезпечують комфортну та безпечну їзду. Вага електросамоката становить лише 14,5 кг. У N40 рівень захисту від вологи IPX4, що дозволяє використовувати його навіть після дощу.

Конструкція N40 дуже зручна і компактна: його можна скласти всього за 5 секунд і зручно розмістити у багажнику.
  • 3 швидкості з обмеженнями 5, 20 і 25 км/год для комфортного руху в міському середовищі;
  • Вбудований круїз-контроль для зручного та точного керування швидкістю через мобільний застосунок;
  • Акумулятор ємністю 10 А*год дозволяє проїхати до 40 км в економічному режимі;
  • Подвійна гальмівна система з переднім рекуперативним ефектом та антиблокувальною системою;
  • 10-дюймові надувні шини для їзди дорогами з невеликими вибоїнами та нерівностями;
  • Світлодіодна фара та дисплей бортового комп'ютера для зручності використання;
  • Широка алюмінієва підніжка та металева рама, що витримують до 100 кг навантаження;
  • Компактний дизайн, який дозволяє швидко скласти самокат за 5 секунд та зручно зберігати його в багажнику автомобіля чи будинку.
navee_ELKO_ua-n40_2
Доступний, зручний та стильний NAVEE N40 зробить ваше пересування по місту комфортним та безпечним.
  1. Новини
  2. Електросамокат NAVEE N40: розумний вибір для мешканців міст