Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Електросамокати NAVEE – новий бренд у портфелі ELKO Ukraine

navee_ELKO_ua-2
Виходячи з зацікавленості користувачів до якісних та доступних засобів для перевезень на короткі відстані, ELKO Ukraine стала офіційним дистриб’ютором і першою представила електросамокати NAVEE TECH на українському ринку.
NAVEE, партнер екосистеми Xiaomi, вже почав підкорювати європейські ринки високоякісними електросамокатами з відмінним співвідношенням ціни та якості, які відповідають усім місцевим нормам щодо двоколісних транспортних засобів з акумуляторним приводом. ELKO Group стала першим авторизованим дистриб’ютором у Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Словенії, Латвії, Естонії, Литви, а тепер і в Україні.

«Умови на українському ринку для NAVEE досить сприятливі. З подорожчанням автомобільного палива українці ще більше починають цінувати переваги мікромобільності. І ця тенденція буде продовжуватись, з огляду на маневреність, надійність та зростаючу доступність електросамокатів. NAVEE з його високоякісними електросамокатами дозволяє споживачам швидко й ефективно здійснювати короткі поїздки», — наголошує Кирило Костанян, керівник даного продуктового напряму в ELKO Ukraine.
navee_ELKO_ua-1
«Ми раді працювати з ELKO Group. Співпраця принесе конкурентоспроможні та привабливі продукти і кращі послуги від NAVEE та ELKO споживачам в Україні», — говорить Браян Бай, віце-президент NAVEE.

Перша партія продукції NAVEE вже доступна на складі ELKO Ukraine і включає моделі NAVEE N40 та N65. Модель NAVEE N65 дозволяє споживачу комфортно проїхати до 65 км у різних дорожніх умовах завдяки сильному мотору-редуктору потужністю 500 Вт та позашляховим пневматичним шинам.
NAVEE TECH об’єднала професійну команду дизайнерів і дослідників із багатим досвідом у сфері мікромобільності, яка не обмежується створенням лише електросамокатів. Компанія представила свій перший електровелосипед на виставці EUROBIKE 2022 у Німеччині, розвиваючи тенденцію та майбутнє електромобільності.
navee_ELKO_ua-n40
NAVEE TECH, що заснована у 2020 році, є інноваційною компанією, яка спеціалізується на дослідженнях і розробках, виробництві та дистрибуції електросамокатів і електровелосипедів. NAVEE прагне надавати клієнтам у всьому світі автомобілі з впровадженням найсучасніших інновацій та технологій, а також робити мікромобільність розумнішою, приємнішою та зручнішою.
  1. Новини
  2. Електросамокати NAVEE – новий бренд у портфелі ELKO Ukraine