Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Надійний Wi-Fi за доступною ціною: ELKO Ukraine починає поставки рішень MERCUSYS

obzor-marshrutizatora-mercusys-mw325r
Компанія ELKO Ukraine — один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, пропонує своїм партнерам в Україні інноваційні розробки MERCUSYS, які оптимально підходять для створення надійних, продуктивних і при цьому недорогих мереж передачі даних в будинках і невеликих офісах.
Модельний ряд продукції MERCUSYS включає в себе маршрутизатори Wi-Fi, підсилювачі радіосигналу, бездротові адаптери, а також невеликі комутатори ємністю до 8 портів 10/100/1000 Ethernet. Найбільшу популярність на ринку отримали Wi-Fi-рішення компанії, які поєднують в собі високу швидкість роботи, широкі можливості налаштування і невисоку вартість.

Так, бездротові маршрутизатори MERCUSYS мають заявлену швидкість передачі даних на рівні 300 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і 867 Мбіт/с на 5 ГГц. У портфоліо виробника присутні як моделі початкового рівня з вбудованим модемом ADSL2 +, так і потужні дводіапазонні системи, які оснащуються чотирма антенами, гігабітними Ethernet-портами, підтримують швидке підключення пристроїв по кабелю, в тому числі ігрових консолей, приставок IPTV і Smart TV. Можливе одночасне бездротове підключення до 60 Wi-Fi-пристроїв, забезпечується стійка передача відеоконтенту в HD-форматі та реалізовано ще безліч інших можливостей. Для всіх моделей доступний функціональний інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс, за допомогою якого будь-який пристрій можна налаштувати в лічені хвилини.

Підсилювачі сигналу MERCUSYS на основі технології MIMO дозволяють забезпечити передачу даних в раніше недоступних зонах, при цьому розширення покриття досягається одним натисненням кнопки, а Wi-Fi-адаптери виробника істотно розширюють можливості підключення до бездротових мереж провідних пристроїв.
Співпраця з MERCUSYS гармонійно доповнює широкий портфель рішень нашої компанії за рахунок якісного і недорого обладнання для побудови домашніх і офісних мереж. Це здається майже неймовірним, але в своїх рішеннях MERCUSYS вдалося поєднати високу надійність, розвинену функціональність, швидкість роботи і при цьому дуже помірну ціну
Олена Кубанська Продакт-менеджер компанії ELKO Ukraine
Завдяки оптимальному співвідношенню ціни, якості та функціональності, продукція MERCUSYS за короткий час завоювала симпатії українських користувачів — всього за два роки присутності в нашій країні компанія завоювала 5-процентну частку ринку в своєму сегменті.

Повний портфель рішень MERCUSYS вже доступний партнерам зі складу ELKO Ukraine.
MERCUSYS спеціалізується на виготовленні Wi-Fi-пристроїв, які формують основу мережевого життя користувачів. Широка лінійка бездротових маршрутизаторів, адаптерів, підсилювачів сигналу, точок доступу і SOHO-комутаторів забезпечує найбільш ефективне використання інтернет-підключення і перетворює будинок або офіс в високорозвинений мережевий центр. Головний принцип, на який орієнтується MERCUSYS при створенні пристроїв — фокусування в області досліджень і розробок, спрямованих на поліпшення повсякденного життя людей. MERCUSYS об'єднує велику команду досвідчених інженерів-розробників, співпрацює з провідними технічними фахівцями по всьому світу і розробляє пристрої в партнерстві з відомими виробниками чіпсетів, такими як MediaTek і Qualcomm.
  1. новини
  2. Надійний Wi-Fi за доступною ціною: ELKO Ukraine починає поставки рішень MERCUSYS