ELKO Ukraine починає дистриб'юцію комплектуючих MONTECH для ігрових комп’ютерів

ELKO_Montech_Disti
Асортимент ELKO Ukraine поповнився корпусами для геймінгових ПК, системами охолодження та блоками живлення тайванського бренду MONTECH. Початок дистриб'юції MONTECH відкриває для партнерів ELKO Ukraine доступ до високоякісних продуктів для ігрових комп'ютерів з конкурентоспроможними цінами.
Основна перевага продукції MONTECH полягає у зосередженості на підвищенні теплових характеристик та тихої роботи комп’ютера. Компанія приділяє велику увагу контролю якості – незалежно від продукту, проводиться ретельний відбір усіх елементів, щоб забезпечити дотримання необхідних стандартів.

Політика MONTECH зосереджена на забезпеченні споживачів найкращою якістю, охолодженням за прийнятною ціною. Його асортимент задовольнить, як геймерів-початківців, так і просунутих кіберспортсменів, які шукають вдалі рішення для створення потужних та ефективних ігрових систем.
Montech_SKY TWO banner_0920
Продукція MONTECH має всі шанси на популярність завдяки відмінному співвідношенню ціни та якості. Особливо привабливо виглядають ігрові корпуси цього бренду, у комплекті з якими йдуть усі необхідні вентилятори для охолодження, що значно знижує витрати кінцевого користувача.
Валерій Костюченко Продакт-менеджер напряму ''Блоки живлення, корпуси та системи охолодження"
logo_montech
MONTECH – заснована у 2016 році тайванська компанія, що встигла скласти конкуренцію відомим азійським виробникам, активно формуючи дистриб'юторську мережу у всьому світі. Бренд пропонує широкий спектр продуктів для комп’ютерних ігор, включаючи корпуси для ПК, блоки живлення, вентилятори охолодження, механічні клавіатури та миші.
Продукція MONTECH очікується на складі ELKO Ukraine вже цієї осені.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб'юцію комплектуючих MONTECH для ігрових комп’ютерів