Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Microsoft представила новий сервіс Microsoft 365

Microsoft_365_UA_1
Компанія Microsoft оголосила, що з 21 квітня підписки Office 365 отримають назву Microsoft 365, а також отримають нові функції та сервіси.
Microsoft 365 - це еволюція Office 365, що використовує нові можливості штучного інтелекту (ШІ), різноманітний контент і шаблони, а також міць хмарних обчислень для вдосконалення навичок роботи з текстами, презентаціями та оформленням. З’являться нові сервіси, що дозволять зміцнювати зв'язки з близькими і зробити сімейне і дружнє спілкування простим і зручним. Нові функції почнуть виходити 21 квітня, а в найближчі місяці доступ до них поступово отримають понад 38 мільйонів передплатників Office 365.

Нові рішення в складі Microsoft 365, попередня версія яких з'явиться в найближчі місяці, - це новий застосунок Microsoft Family Safety, розроблений, для безпеки вашої родини в цифровому і фізичному світі, і нові можливості Microsoft Teams, які дозволять вам бути ближче до друзів і сім'ї та спільно працювати над тим, що для вас особливо важливо.

Нарешті, браузер Microsoft Edge виходить на новий виток розвитку з функціями для захисту в інтернеті за допомогою системи перевірки паролів Password Monitor і спрощенням досліджень з функцією «Колекції».
Залишатися на зв'язку з близькими сьогодні важливіше, ніж будь-коли. За останній час Skype щодня стали використовувати 40 млн чоловік, що відповідає місячному зростанню на 70%. При цьому тривалість дзвінків всередині Skype за місяць зросла на 220%. Щоб допомогти людям телефонувати швидше, компанія нещодавно представила нову безкоштовну функцію в Skype під назвою «Збори» (Meet Now), вона дозволяє створити відео-зустріч за три кліки - і тим, хто до неї підключається, не обов'язково входити під своїм обліковим записом і встановлювати на свій комп'ютер застосунок [1].

Понад 44 мільйонів чоловік використовують Microsoft Teams в роботі. Microsoft Teams - центр командної роботи, що дозволяє спілкуватися в чатах, здійснювати дзвінки, проводити відеоконференції і використовувати інші можливості спільної роботи в одному застосунку. Щоб у вас був єдиний застосунок для взаємодії в роботі і житті, і щоб зміцнити ваші зв'язки з близькими людьми, Microsoft представила нові функції Microsoft Teams для приватного життя. Teams дозволить залишатися на зв'язку, створювати групи, щоб планувати поїздки з друзями, організувати зустріч сусідів або скласти графік заходів книжкового клубу. Можна буде об'єднуватися в групових чатах, проводити відеодзвінки, разом складати списки справ і ставити завдання окремим людям, координувати розклад, ділитися фото і відео - все в єдиному центрі. У Teams будуть додані інструменти для зберігання важливої інформації - наприклад, паролів до Wi-Fi і даних акаунтів - ви навіть можете слідкувати за оновленням геолокації близьких, коли вони йдуть додому, на роботу чи до школи [2].
Новий додаток Microsoft Family Safety допоможе сім'ям захистити своїх близьких, надаючи їм інструменти і аналітику для формування корисних звичок в інтернеті і реальному світі. Це єдиний застосунок, що дозволяє управляти екранним часом на ПК з Windows, пристроях Android і Xbox, а крім того, що допомагає зберігати спокій, коли ваших дітей немає вдома.

З Microsoft Family Safety ви зможете ділитися геолокаціями і отримувати повідомлення, коли члени сім'ї приходять або залишають будинок, школу або роботу - щоб ви могли бути спокійні, знаючи, що ваші близькі там, де і повинні бути.
Застосунок Microsoft Family Safety [3] допоможе зрозуміти, як ваші діти проводять час на Xbox, ПК з Windows 10 і телефонах Android, а також встановити ліміти, щоб сформувати корисні звички при використанні гаджетів. Крім того, ви зможете обмежити використання контенту, який не відповідає віку дитини, коли він знаходиться в інтернеті.
Наше дослідження показує, що приблизно половина людей прагне навчитися писати краще. Сьогодні ми представляємо масштабне доповнення до Editor, сервісу на основі ШІ, доступному на більш ніж 20 мовах, в тому числі російською, в Word, на Outlook.com і в якості окремого розширення для браузерів Microsoft Edge і Google Chrome.

Нова функція Перефразовування (Rewrite Suggestions) підкаже, як зробити текст більш переконливим або зрозумілим, зберігши при цьому початковий сенс [4]. Крім того, вперше функція Editor в Word зможе перевірити текст на плагіат, допомагаючи авторам створювати оригінальний контент і, коли це потрібно, вставляти доречні цитати прямо в документ всього одним кліком.
Presenter Coach в PowerPoint допоможе подолати страх публічних виступів. Presenter Coach використовує штучний інтелект, щоб визначити, чи не занадто швидко ви говорите, чи не занадто часто у вашій мові з'являється «Ммм» або ж ви просто читаєте зі слайдів [5].

Microsoft представила дві нові функції в PowerPoint Presenter Coach: Визначник монотонності мови (monotone pitch) і Доопрацювання мови. Presenter Coach слухає тон вашого голосу і в режимі реального часу запропонує зробити мову емоційно забарвленою, а також допоможе з граматикою: порадить, як побудувати речення більш грамотно [6].
Функція Конструктор в PowerPoint (PowerPoint Designer) розширює ваші креативні можливості при цьому не вимагаючи додаткового часу, наприклад, з нею ви можете в один клік перетворити текст в ефектну тимчасову шкалу. А коли ви додаєте зображення на слайд, Конструктор автоматично генерує кілька варіантів дизайну. Передплатники Microsoft 365 отримають ще більший арсенал для прояву креативності - їм стануть доступні більше 8 000 прекрасних зображень і 175 циклічних відео з Getty Images, 300 нових шрифтів і 2 800 нових значків для створення вражаючих і візуально привабливих документів. Весь цей контент буде доступний також і в Word, і в Excel.

Для швидкого початку роботи над шкільним, робочим або сімейним проектом і економії часу передплатники Microsoft 365 отримають ексклюзивний доступ до більш ніж 200 преміальних шаблонів у Word, Excel і PowerPoint. Шаблони допоможуть створити ідеальне резюме, запрошення на весілля, новинну розсилку, листівку на день народження дитини і багато іншого.
Багато хто використовує Excel для збору і аналізу інформації. Пошук, відбір, оновлення таких даних можуть бути непростим і витратним за часом процесом. Незабаром нові типи даних стануть доступні для завантаження в Excel і допоможуть простіше відбирати і структурувати інформацію: у вас буде доступ до розширених даних по більш ніж 100 тем, таким як їжа, фільми, місця, хімія і навіть покемони. Економте час, конвертуючи простий текст і цифри в типи даних, щоб Excel запропонував вам різноманітні візуальні та інформаційні інтерактивні карти даних і зображення для кращого уявлення вашої інформації. Доступ до типам даних біржі і географія відкритий для всіх в веб-версії Excel, а передплатники Microsoft 365 отримають ексклюзивний доступ до більш ніж 100 нових типів даних на базі Wolfram Alpha [7].
Microsoft представила нові можливості веб-версії Outlook, які допоможуть керувати всіма вашими домовленостями в роботі і житті в одному календарі, відобразивши вашу реальну завантаження в робочому акаунті, при цьому зберігаючи конфіденційність інформації про особисті та ділові зустрічі.
Існуючі передплатники Office 365 почнуть отримувати доступ до нових можливостей Office вже сьогодні. Підписки Microsoft 365 Personal (Персональний) і Microsoft 365 Family (Для Сім'ї) будуть доступні по всьому світу з 21 квітня. Підписки Microsoft 365 Personal і Family зберігають всі можливості Office 365, такі як преміальні додатки Office для комп'ютерів, 1 TB на людину в хмарному сховищі OneDrive, 60 хвилин дзвінків на мобільні і міські телефони в Skype, розширені засоби безпеки для захисту від шкідливого ПО і фішингових атак, технічну підтримку.

--------------------------------------------------------------------
[1] Для мобільної версії потрібна установка програми.
[2] Попередня версія цього функціоналу з'явиться в мобільному застосунку Microsoft Teams в найближчі місяці. До цього моменту спілкування з родиною і друзями в чатах і по відеозв'язку є в Skype.
[3] Обмежена попередня версія застосунку для iOS і Android буде доступна в найближчі місяці.
[5] Presenter Coach в PowerPoint на даній стадії доступна англійською мовою.
[6] Нові можливості Presenter Coach будуть доступні в попередній безкоштовній версії, але згодом ними зможуть користуватися лише передплатники Microsoft 365.
[7] Нові типи даних і розумні шаблони будуть доступні передплатникам Office Insider цієї весни, а передплатникам Microsoft 365 Personal and Family в США - в найближчі місяці.
  1. новини
  2. Microsoft представила новий сервіс Microsoft 365