ELKO підтвердила статус OpenText Platinum Distributor станом на 2023 рік

MF_Platinum_Disti_ua_2
Компанія ELKO Ukraine - дистриб'ютор ІТ-продуктів, споживчої електроніки та комплексних рішень, станом на 2023 рік підтвердила статус OpenText Platinum Distributor, який забезпечує доступ до повного пакету продуктів OpenText та надає переваги ключового гравця цифрової трансформації.
OpenText Platinum Distributor – це статус у рамках оптимізованої партнерської програми, яка є уніфікованою платформою для спрощення взаємодії з партнерами. Програма розроблена для використання «чотирьох основних стовпів цифрової трансформації», до яких входять корпоративні DevOps, гібридне управління ІТ, безпека, ризики та управління і прогнозна аналітика.
MicroFocus_platinum_2023
Продовження статусу OpenText Platinum Distributor для ELKO Ukraine є важливою складовою стратегії, ціль якої - максимально сприяти розвитку кібербезпеки та надавати партнерам найбільш ефективні рішення.
Роман Чорненький Керівник напрямку Інформаційної безпеки ELKO Ukraine
  • активну підтримку в питаннях захисту інвестицій партнера у проекті;
  • бізнес-кейси та рекомендації з розвитку бізнесу;
  • якісну логістику;
  • можливість придбати сервісну підтримку і отримати консультації інженерів;
  • демо-ліцензії;
  • допомогу у проведенні пілотів і при проектуванні;
  • навчання співробітників компаній-партнерів;
  • та багато іншого.
Звертайтеся до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine за консультацією з технічних питань, за допомогою в пре-сейлах і презентаціях, в питаннях тестування і покупки рішень OpenText, в формуванні потреб і комерційних пропозицій, проведення навчання та інше.
OpenText - один з ключових гравців у галузі програмного забезпечення корпоративного рівня з кібербезпеки і комплексного стороннього захисту даних на всіх рівнях. У портфелі компанії є рішення для DevOps, побудови гібридної ІТ-інфраструктури, прогнозної аналітики, комплексної ІТ-безпеки, керування ризиками та ІТ-інфраструктурою підприємств, що дозволяють захистити корпоративні дані, застосунки, користувачів та інші найважливіші активи підприємств, забезпечуючи їх успіх та інноваційність.
  1. Новини
  2. ELKO підтвердила статус OpenText Platinum Distributor станом на 2023 рік