Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Micro Focus – лідер Gartner Magic Quadrant for Application Security Testing 2022

MF_Leader_ELKO_ua
Аналітична агенція Gartner опублікувала результати Magic Quadrant for Application Security Testing 2022. Лідером цього дослідження стала компанія Micro Focus. Її лінійка продуктів Fortify забезпечує комплексне абстрактне синтаксичне дерево (AST) із широким мовним охопленням.
Компанія Micro Focus знаходиться у Великій Британії і є глобальним постачальником ІТ-продуктів та послуг. Офіційним дистриб'ютором широкого портфеля рішень Micro Focus є компанія ELKO Ukraine.
microfocus_gartner_2022
У 2021 році Micro Focus покращила DAST (засіб динамічного тестування безпеки застосунків), для підтримки застосунків, що вимагають двофакторної аутентифікації (2FA), для кореляції з висновками статичного тестування безпеки застосунків (SAST), для масштабування та підтримки аналізу JavaScript на стороні клієнта з використанням розподіленої обробки та виявлення XSS на стороні клієнта. Micro Focus розширила можливості AST для хмарних програм, покращила інтеграцію SDLC і поліпшила JavaScript SAST. Під час підготовки даного дослідження компанія Micro Focus оголосила про плани з придбання debricked, шведського постачальника інструментів SCA.

Рішення Fortify добре підходить підприємствам, що працюють над складними прикладними проектами та досвідченим користувачам AST з високими вимогами.
  • Fortify Security Assistant — це засіб безпеки в режимі реального часу, що працює у інтегрованому середовищі розробки (IDE). Рішення не є заміною комплексного сканування SAST, однак може забезпечити розробникам полегшену автоматичну перевірку помилок безпеки під час роботи з кодом.
  • Micro Focus розширила функціональність Fortify Audit Assistant, щоб надати користувачам гнучкість для ручного налаштування прогнозів штучного інтелекту (ШІ) щодо можливих проблем або вибирати «автоматичні прогнози», які підтримують повністю автоматизоване сортування результатів. Це сприяє зменшенню хибних спрацьовувань.
  • DAST від Micro Focus може вирішити багато проблем із сучасними програмами, таких як сканування вразливостей на стороні клієнта, підтримка 2FA та інше.
Компанія Micro Focus – один із ключових постачальників у галузі програмного забезпечення корпоративного рівня. Понад 40 000 підприємств та організацій у всіх країнах світу використовують рішення з великого продуктового портфеля Micro Focus, які покривають майже всі сфери діяльності ІТ.

Великий портфель Micro Focus включає широкий набір технологій для модернізації та підключення застосунків, управління доставкою застосунків (ADM), управління ІТ-операціями ITOM), рішень для забезпечення безпеки та кіберстійкості, управління інформацією & Governance (IMG) та Data Analytics. Рішення Micro Focus використовуються організаціями для одночасної роботи та трансформації, а також для побудови, експлуатації, захисту та аналізу підприємств.
ELKO Group – один із найбільших дистриб'юторів ІТ-продукції, споживчої електроніки та комплексних рішень. ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників та пропонує широкий спектр продуктів, рішень та сервісів понад 10 000 партнерів у 10 країнах Європи. Головний офіс ELKO Group розташований у Ризі, Латвія. В Україні офіс ELKO працює з 1998 року.
  1. Новини
  2. Micro Focus – лідер Gartner Magic Quadrant for Application Security Testing 2022