Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine провела партнерський семінар, присвячений рішенням Micro Focus і ІТ-сервісам Crayon

ELKO_MicroFocus_Cryon_ua
Наприкінці жовтня компанія ELKO Ukraine спільно з партнерами Micro Focus і Crayon провела семінар для корпоративних замовників. Гості семінару дізнались про кращі у своїй галузі рішення Micro Focus і сервіси Сrayon для управління IT-інфраструктурою та отримати інформацію з перших вуст про те, як вони застосовуються в різних сферах бізнесу.
Офіційну частину заходу відкрив Володимир Гук, менеджер з розвитку бізнесу проектної дистрибуції ELKO Ukraine, який в ході своєї доповіді ознайомив учасників семінару з портфелем рішень компанії. Увага акцентувалась на таких актуальних розробках, як системи біометричної ідентифікації по венозній сітці долоні, «розумні» комплекси для контролю температури тіла в громадських місцях, засоби дезінфекції приміщень (в тому числі генератори озону) і т.д.

Далі виступив Олександр Кулаковський, комерційний представник Micro Focus по продуктам ITOM/ADM і Security в Україні, який детально розповів про розробки компанії в сфері автоматизації роботи ЦОД і управління ІТ-інфраструктурою. Наприклад, фірмове рішення Service Management Automation X (SMAX) дозволяє сформувати ефективну централізовану систему надання сервісів на підприємстві, здатну підтримувати роботу організації за допомогою віртуальних агентів і мобільного застосунка, порталу самообслуговування і автоматизації процесів у безперебійному цілодобовому режимі. Однією з відмінних рис SMAX є те, що платформа широко використовує технології штучного інтелекту та глибокої аналітики. При цьому налаштування конфігурації системи носить інтуїтивно-зрозумілий характер і не вимагає програмування. У числі додаткових можливостей SMAX — наявність інтелектуального порталу для обробки запитів та зручність обслуговування ІТ-сервісів.

Також були показані можливості інноваційної платформи Micro Focus ArcSight, за допомогою якої можна швидко і ефективно розгорнути комплексний центр кіберзахисту — Security Operations Center або SOC — для підприємства будь-якого масштабу. Завдяки комбінації унікальних технологій, система ArcSight здатна виявляти і аналізувати всі відомі види кіберзагроз у режимі реального часу, а також діяти в автоматичному режимі, реалізуючи повноцінну платформу SOAR (Security Orchestration, Automation, and Response). Це, в свою чергу, радикально скорочує час, необхідний для запобігання кібератакам.

Крім іншого, Micro Focus надає ще й потужні інструменти для управління процесом розробки та тестування програмного забезпечення, про які також було розказано на семінарі. Спеціалізована платформа Operations Bridge дозволяє здійснювати автоматичний моніторинг будь-яких активів ІТ-інфраструктури, включаючи застосунки в традиційних ІТ-інфраструктурах, а також в хмарних і контейнерних середовищах.

Micro Focus Application Delivery Management — цілий портфель продуктів, створений для того, щоб збільшувати швидкість розробки застосунків, усувати вузькі місця, постійно поліпшувати процес створення ПЗ і повноцінно обслуговувати весь життєвий цикл програмного забезпечення, починаючи від моменту формування завдання, почала розробки і до моменту виведення застосунка з експлуатації.

Окрема доповідь була присвячена сервісам і можливостям сервісних платформ Crayon, що забезпечують комплексну та надійну підтримку для підприємств при переході в хмару. Про це розповів Михайло Єрмолович, сервісний директор Сrayon Ukraine.
 • зменшення витрат на програмне забезпечення та хмарні обчислення;
 • забезпечення прозорості та передбачуваності бюджетів, прогнозів і ресурсів;
 • впровадження світових практик для забезпечення надійного і сталого управління життєвим циклом програмного забезпечення хмарних сервісів;
 • забезпечення ліцензійної чистоти і зменшення юридичних ризиків.
Наприклад, можна управляти сервісами і продуктами різних операторів за допомогою єдиного порталу Сrayon Cloud-iQ, який наочно відображає всю аналітичну інформацію, пов'язану з використанням послуг, що істотно спрощує процес управління багатохмарними середовищами. У числі основних можливостей, що забезпечує платформа Crayon, можна зазначити:
 • самостійне придбання хмарних сервісів і продуктів;
 • налаштування і управління планами підписок;
 • миттєвий доступ до передплати та ліцензіями після їх придбання;
 • щоденна калькуляція витрат на хмарні сервіси і ліцензії;
 • повний доступ до каталогу сервісів і цін;
 • отримання звітів за видатками на хмарні сервіси;
 • налаштування тригерів для оповіщення про залишок коштів;
 • можливість створення різних облікових записів користувачів для управління доступом на порталі;
 • управління біллінгом.
Після завершення семінару гості мали можливість поспілкуватися з профільними фахівцями, а також ознайомитися з розробками, представленими в центрі компетенцій ELKO Smart Center. Тут на поточний момент представлено понад два десятки інноваційних рішень, що охоплюють такі сфери як відеоаналітіка і відеоспостереження, системи технічної безпеки, біометрична ідентифікація, інфраструктура ЦОД, «електронний квиток», системи оповіщення і фонового озвучування приміщень, кібербезпека, Інтернет речей (IoT) і багато іншого.
Crayon це провідна міжнародна компанія, що спеціалізується в області професійного ІТ-консалтингу для комплексної цифровізації бізнесу. Компанія Crayon заснована 2002 році в столиці Норвегії, місті Осло. Зараз в ній працює більше 1 600 співробітників, які присутні в більш ніж 50 офісах 35-ти країн світу. Компанія підтримує п'ять власних центрів компетенції зі штучного інтелекту, які знаходяться в Австрії, ОАЕ, Норвегії, Сінгапурі та США. Crayon — сильний гравець у напрямку Software & Cloud Economics, який здійснює продаж, підтримку та оптимізацію ліцензій для продуктів провідних світових виробників програмного забезпечення (Microsoft, AWS, Oracle, IBM, Сitrix, VMware та інших). Компанія є топовим партнером Microsoft (№1 Global AI and ML Partner of the Year 2019) і одним з основних партнерів Amazon в Європі зі статусом Advanced Consulting Partner Експертиза компанії включає в себе 18 років досвіду в області SAM (Software Asset Management) і Cloud Economics. Сrayon — публічна компанія, зареєстрована на фондовій біржі в Осло.
Компанія Micro Focus була заснована в англійському місті Ньюбері більше 40 років тому. Станом на 2020 рік штат компанії налічує понад 12000 співробітників, а річний дохід склав близько $ 1,4 млрд. До основних сфер діяльності Micro Focus відносяться розробка і продаж програмного забезпечення для корпоративних користувачів, консалтинг, надання різних ІТ-сервісів. У період з 2014 по 2017 роки Micro Focus поглинула ряд профільних компаній у своїй області, серед яких Serena Software, ALM, Attachmate Group, а в 2017-м відбулося злиття Micro Focus і софтверного підрозділу Hewlett Packard Enterprise.
 1. Новини
 2. ELKO Ukraine провела партнерський семінар, присвячений рішенням Micro Focus і ІТ-сервісам Crayon