Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Mercusys MR70X – один з найбільш доступних роутерів Wi-Fi 6 від офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine

Mercusys_MR70X_ua
На початку травня модельний ряд роутерів Mercusys поповнився першою АХ моделлю – дводіапазонним Wi-Fi 6 роутером MR70X. Перша ціна серед АХ роутерів, 3 роки гарантії, потужні характеристики та багато інших переваг – ділимося з вами детальним описом новинки.
Насолоджуйтесь неперевершеним рівнем швидкості з Wi Fi 6 нового покоління. Поєднуючи 024QAM і OFDM, MR70X забезпечує загальну швидкість до 1800 Мбіт/с 1201 Мбіт/с на 5 ГГц 2x2 MIMO) і 574 Мбіт/с на 2,4 ГГц (2x2 MIMO). Грайте в Інтернеті, дивіться відео у форматі 4K без затримок та налаштовуйте всі прилади на найвищі налаштування.
  • Більш ефективна модуляція 1024-QAM
  • 4 потокові Wi-Fi для одночасного підключення
  • Надшвидкі гігабітні порти
Для зниження навантаження на мережу технологія Wi Fi 6 покращує її пропускну здатність, збільшуючи кількість підключень в чотири рази завдяки технологі м MU-MIMO і OFDMA. MR70X обмінюється даними відразу з декількома пристроями, що покращує ефективність передачі даних і пропускну здатність всієї мережі.
mercusys_mu_mimo
Mercusys_beamforming
BSS Color позначає кадри даних з різних маршрутизаторів Wi-Fi різними тегами, як різні кольори. У цій ситуації якщо канал Wi-Fi перекривається, маршрутизатор може визначити, куди слід передавати дані і звідки, і таким чином зменшити перешкоди Wi-Fi від маршрутизатора ваших сусідів та покращити ефективність передачі.
mercusys_3
Останній стандарт безпеки WPA3 забезпечує покращений всебічний захист Wi-Fi для захисту ваших
пристроїв та приватної інформації від атак. Захист від брутфорс атак запобігає атакам вгадування пароля та забезпечує надійний захист, навіть коли ви використовуєте слабкий пароль.

Підтримка Forward Secrecy запобігає перегляду захоплених даних, навіть якщо зломщик порушує секретні ключі сеансу.

Розширена безпека - 128-бітове шифрування створює активний захист від загроз безпеці та зловмисників.
Технологія Target Wake Time (TWT) допомагає вашим пристроям більше спілкуватися, споживаючи менше енергії. Мобільні пристрої та пристрої IoT, які підтримують TWT, домовляються про те, коли і як часто вони прокидаються, щоб надсилати або отримувати дані, збільшуючи час сну та істотно продовжуючи час автономної роботи.
mercusys_4
Нова модель поставляється з 3-річною офіційною гарантією – як і все мережеве обладнання Mercusys, офіційно ввезене в Україну дистриб'ютором ELKO та виготовлене після 1.01.2021.

Рекомендована роздрібна ціна пристроїв складає 1399 грн.
Компанія Mercusys працює в Україні з 2018 року, а її доля українського ринку мережевого обладнання становить більше 5%. Mercusys спеціалізується на виробництві пристроїв, які формують позитивний досвід користувачів при роботі у локальній та глобальній мережах. Широка лінійка Wi-Fi маршрутизаторів, Wi-Fi адаптерів, підсилювачів сигналу, Mesh-систем та SOHO-комутаторів забезпечують максимально ефективне використання інтернет-підключення та перетворюють будинок або офіс у високорозвинений мережевий центр.
  1. Новини
  2. Mercusys MR70X – один з найбільш доступних роутерів Wi-Fi 6 від офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine