Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Безкоштовна ресертифікація MCDE та MCIT від Milestone Systems

Milestone-MCDE_MCIT-badge (1)
Milestone Systems проводить акцію для підтримки авторизованих партнерів, у яких закінчуються або вже закінчились терміни дії сертифікатів інженерів-проектувальників Milestone Certified Design Engineer (MCDE) та фахівців з інтеграції Milestone Certified Integration Technician (MCIT).
У період до 30 квітня 2023 року компанія Milestone Systems на пільгових умовах надає можливість скласти іспити на відновлення сертифікатів MCDE та MCIT, які є обов'язковими для продажу продуктів XProtect® Expert та Corporate.
  • Статус Milestone Certified DesignEngineer (MCDE) підтверджує компетенції компанії з проектування систем відеонагляду, оптимального вибору пристроїв, продуктів, компонентів, мереж та сховищ, а також документування поведінки системи та роботи операторів для забезпечення стабільної роботи системи.
  • Статус Milestone Certified Integration Technician (MCIT) підтверджує компетенції компанії в установці та налаштуванні помірно складних інсталяцій XProtect® Advanced VMS із кількістю камер від 100 та більше. Сертифікат MCIT потрібен для рівнів Advanced та Premier у партнерській програмі Milestone.
ELKO - офіційний дистриб'ютор рішень Milestone в Україні. Звертайтеся до нас за консультацією з технічних питань, щодо формування потреб, замовлення продуктів, проведення навчання та інше.

Будь ласка, надсилайте запит щодо безкоштовної ресертифікації менеджеру в ELKO, c яким ви працюєте, або по email: security@elko.ua
  1. Новини
  2. Безкоштовна ресертифікація MCDE та MCIT від Milestone Systems