Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Огляд рішення LoRaWAN в ELKO Smart Center

Познайомтеся з передовими розробками наших партнерів, розгорнутими в центрі компетенції ELKO Smart Center
Представляємо комплексне рішення по збору та обробці даних з розподілених датчиків з використанням технології LoRaWAN на базі обладнання Nordic Automation Systems (NAS).

Рішення складається з набору датчиків, що працюють від батарей і забезпечені бездротовим інтерфейсом LoRa, та базової станції (шлюзу), яка приймає дані від датчиків і передає їх на сервер або в хмару для подальшої обробки та аналізу.

За рахунок використання вузької смуги передачі і великих інтервалів між передачею показань досягається висока енергоефективність датчиків.
Низька потужність і великі інтервали між передачами даних роблять такі датчики надзвичайно енергоефективними. Вони можуть працювати від однієї батареї 5-7 років, а іноді навіть і більше. За принципом «Включив і забув - і тільки збираєш дані!». Технологія LoRaWAN виявилася настільки вдалою, що швидко знайшла своє застосування в різних галузях
Володимир Гук Менеджер з розвитку проектної дистриб'юції ELKO Ukraine
Середній термін роботи датчика від батареї становить 5-7 років, а в окремих випадках до 10 років.
Ліцензування радіочастотного діапазону не потрібно, і таке рішення може бути розгорнуто як на рівні міста / району, так і в окремому приватному об'єкті.

Технологія може бути використана в ЖКГ, сільському господарстві, міській інфраструктурі, на великих об'єктах, таких як виставкові центри і парки розваг, тощо.

У контексті оптимізації комунального господарства особливий інтерес викликають бездротові лічильники газу, води та електрики, які можуть використовуватися для оперативного і високоточного обліку витрати ресурсів.

Компанія ELKO Ukraine готова допомогти своїм партнерам у підготовці та запуску пілотного проекту на майданчику у замовника. Звертайтеся за консультацією до вашого менеджера..
LPWAN (енергоефективна мережа далекого радіусу дії) - це широкий термін, що охоплює кілька реалізацій і протоколів, як з відкритим вихідним кодом, так і закритих (пропрієтарних) розробок. У той час як інші технології бездротового зв'язку, такі як Bluetooth і BLE (а в деякій мірі Wi-Fi і ZigBee), неможливо встановити для передачі даних на великі відстані, LPWAN, навпаки, забезпечує обмін невеликими обсягами даних на значній дистанції.
Технологія, яка використовується в мережі LoRaWAN™, призначена для підключення недорогих датчиків на батарейках, що працюють на великих відстанях в жорстких умовах, які раніше були занадто складними або дорогими для підключення. Завдяки значній проникаючої здатності сигналу, шлюз LoRaWAN ™, розміщений на будівлі або вежі, може підключатися до датчиків або лічильників, розташованих більш ніж в 16 кілометрах або, наприклад, що знаходяться в підвалах, а в деяких випадках - під землею.