ELKO Ukraine починає проектну дистрибуцію комерційних продуктів бренду Think компанії Lenovo

ELKO_Lenovo_Think_ua_th
ELKO Ukraine розширює співробітництво з компанією Lenovo і пропонує своїм партнерам продукти для підприємств від легендарного бренду Think – це широкий спектр пристроїв з високою продуктивністю за вигідною ціною. Оформляти проект можна починаючи з однієї одиниці товару.
Товари Lenovo з портфоліо Think можна замовити тільки під проект, заповнивши його реєстраційну форму. Серед доступних для замовлення товарів: ноутбуки ThinkPad і ThinkBook, настільні ПК ThinkCentre, робочі станції ThinkStation і монітори ThinkVision. Ознайомитися з доступним асортиментом і підібрати товар для замовлення можна на спеціальному ресурсі за посиланням.
Ми дуже раді продовженню розвитку співпраці з компанією Lenovo – одним з наших найважливіших вендорів. Бренд Think відрізняється високою надійністю, інноваційними технологіями та стабільним попитом серед споживачів. Тепер кожен наш партнер, з будь-яким проектом, навіть якщо він розраховує замовити лише один пристрій, може оформити заявку на покупку товарів з лінійки Lenovo Think. А ми допоможемо з підбором товарів і реєстрацією проекту
Володимир Доброгорський Product Manager ELKO Ukraine по продукції Lenovo
Ми віримо, що завдяки розширенню співробітництва з компанією ELKO Ukraine ще більше українських компаній зможуть підібрати ідеальне рішення для свого бізнесу або організації і зробити роботу своїх співробітників більш ефективною! Продукти легендарного бренду Think – більше 28 років на передовій інновацій для робочих завдань і ми раді, що їх популярність зростає з кожним роком!
Микола Антонюк Керівник напрямку персональних комп'ютерів Lenovo в Україні
На всі моделі надається глобальна гарантія, яка поширюється на 160 країн світу. В Україні продукти бренду Think супроводжуються гарантійним обслуговуванням з максимальним терміном ремонту протягом п'яти робочих днів.
Для замовлення товарів Lenovo з лінійки Think партнеру необхідно оформити заявку, реєстрація якої займає до 48 годин. Поставка товару може здійснюватися різними видами транспорту, в залежності від потреб замовників, з урахуванням їх часових і фінансових обмежень.
Форму реєстрації проекту, правила подачі заявки для замовлення і додаткову інформацію запитуйте у менеджера ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає проектну дистрибуцію комерційних продуктів бренду Think компанії Lenovo