Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Краща в галузі відеоаналітіка TechnoAware тепер доступна партнерам ELKO Ukraine

Technoaware_video-analysis
Компанія ELKO Ukraine — один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, починає поставки в Україну інноваційних розробок TechnoAware — світового лідера в сфері програмного забезпечення для інтелектуального відеоаналізу.
Компанія TechnoAware володіє більш ніж 35-річним досвідом створення відповідних рішень, які легко інтегруються з усіма поширеними платформами управління системами відеоспостереження (VMS).
Компанія TechnoAware довгий час перебувала в центрі нашої уваги, адже спектр її рішень в області штучного інтелекту і відеоаналітики на сьогодні є одним з найбільш розвинених в галузі. Укладаючи дистриб'юторську угоду, ми прагнемо забезпечити цими інноваційними продуктами і технологіями наших українських партнерів. Потенціал для автоматизації у відеоаналітіки величезний. Але, успішне впровадження подібних технологій вимагає знань і, отже, якісного навчання — саме в цьому ми бачимо свою ключову роль
Сергій Войцеховський Керівник напрямку «Системи безпеки» ELKO Ukraine.
Основним рішенням TechnoAware є програмна апаратно незалежна система VTrack, що включає в себе понад два десятки модулів, серед яких:
 • Intrusion. Виявляє проникнення порушника в контрольовані області (AreaEntrance) або перетин ним «кордону», що охороняється в заданому напрямку (TripWire) і включає сигнал тривоги.
 • GateFlow. Реєструє і підраховує кількість людей, які перетинають віртуальну межу з урахуванням напрямку руху.
 • AreaCounting. Здійснює незалежний підрахунок кількості людей і часу їх перебування в довільному числі контрольованих областей. Якщо в будь-якій зоні виявляється відхилення від заданого порогу кількості людей, система повідомляє оператора.
 • OccupancyRate. Оцінює відсоток заповнення об'єктами (людьми, автомобілями) контрольованих областей і повідомляє оператора в разі перевищення порогових значень.
 • HotZones. Визначає і маркує найбільш відвідувані зони контрольованного об'єкта протягом заданого проміжку часу.
 • PanicDisorder. Виявляє аномальні зміни поведінки і швидкості руху об'єктів в контрольованих зонах.
 • SmokeFire. Виявлення диму або вогню в заданих областях.
 • LPR. Відповідає за розпізнавання автомобільних номерів.
 • LeftObject/StolenObject. Визначає факт появи/зникнення об'єкта у контрольованій зоні з наступним повідомленням оператора.
 • Lottering. Виявляє підозрілих суб'єктів в контрольованих зонах.
 • PTZStandAlone. Виявляє і відстежує об'єкти, що потребують додаткової уваги за допомогою PTZ камери, видаючи сигнал тривоги в разі аномальної ситуації.
 • PTZPlugIn. Спеціальний програмний модуль, який інтегрується в систему відеоспостереження і дозволяє виявляти об'єкт на зображенні, що отримано від стаціонарної камери, а потім супроводжувати його за допомогою PTZ-камери.
Однією з найважливіших складових інтелектуальної платформи TechnoAware є модуль TFace-Recognition. Він являє собою біометричний додаток для аналізу відео. З його допомогою можна здійснювати ідентифікацію осіб шляхом порівняння їх індивідуальних рис з особами, які перебувають в базі даних. TFace являє собою гнучкий модульний додаток, що за необхідності може бути налаштований відповідно до конкретних вимог замовника.
Програмні рішення TechnoAware на основі технологій штучного інтелекту знаходять широке застосування в таких сферах як:
 • Промисловість і критично важлива інфраструктура
 • Роздрібна торгівля
 • Банківський сектор
 • Транспорт
 • ЖКГ
 • «Розумне місто» та ін.
Повний перелік інноваційних аналітичних продуктів TechnoAware вже доступний всім партнерам ELKO Ukraine. Також наші фахівці готові надати будь-які технічні консультації, пов'язані з особливостями застосування рішень і забезпечення їх максимальної ефективності в умовах конкретного завдання замовника.
Компанія TechnoAware з'явилася на ринку у 2003 році, як розробник та постачальник інноваційних рішень в області штучного інтелекту і аналізу відеоданих. Основу команди складає дослідницька група ISIP40 Університету Генуї, члени якої мають більш ніж 35-річний науково-практичними досвід і сьогодні є одними з кращих світових експертів у відповідних областях. Рішення TechnoAware ефективно працюють вже майже в 70 країнах.
 1. новини
 2. Краща в галузі відеоаналітіка TechnoAware тепер доступна партнерам ELKO Ukraine