Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Kramer Electronics представила пристрої для передачі повноцінного 4К на 200 метрів

Висока роздільна здатність на великих дистанціях
Створення AV інсталяцій нерозривно пов’язане з проблемою підбирання відповідних кабелів, особливо в разі передачі сигналу на великі відстані. Моделі з інтегрованими приймачами і передавачами випускаються тільки в стандартних довжинах, через що може виникати необхідність укладати зайві метри в бухти, переплачуючи за них. Для вирішення цієї проблеми компанія Kramer Electronics створила лінійку приймачів і передавачів, що працюють зі стандартними оптоволоконними кабелями. Зараз ця лінійка поповнилася двома новими представниками — 612R/T для передання сигналу DisplayPort і 617R/T для HDMI.

Комплекти з приймача і передавача передають сигнали з роздільною здатністю 4K@60 Гц (4:4:4) на відстань до 200 метрів, використовуючи оптоволоконні кабелі стандарту OM-3 з роз’ємами LC. Цей спосіб передання сигналу забезпечує повну гальванічну розв’язку, що є критично важливим фактором під час роботи на великих відстанях. Позолочені роз’єми пристроїв забезпечують ідеальну якість з’єднання, а підтримка HDCP 2.2 і EDID дозволять без проблем підключитися до будь-якого дисплею.

Таким чином, комплекти з приймача і передавача сильно спрощують процес монтажу. 612R/T і 617R/T стануть незамінними союзниками будь-якого інсталятора, дозволяючи використовувати існуючі або новопрокладені оптичні лінії, при цьому виключивши ймовірність пошкодження приймача і передавача під час прокладання.

Широкий спектр продукції Kramer є в наявності на складі ELKO. Ще більший асортимент доступний партнерам під замовлення.