Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Kramer Electronics представила пристрої для передачі повноцінного 4К на 200 метрів

kramer_617
Висока роздільна здатність на великих дистанціях
Створення AV інсталяцій нерозривно пов’язане з проблемою підбирання відповідних кабелів, особливо в разі передачі сигналу на великі відстані. Моделі з інтегрованими приймачами і передавачами випускаються тільки в стандартних довжинах, через що може виникати необхідність укладати зайві метри в бухти, переплачуючи за них. Для вирішення цієї проблеми компанія Kramer Electronics створила лінійку приймачів і передавачів, що працюють зі стандартними оптоволоконними кабелями. Зараз ця лінійка поповнилася двома новими представниками — 612R/T для передання сигналу DisplayPort і 617R/T для HDMI.

Комплекти з приймача і передавача передають сигнали з роздільною здатністю 4K@60 Гц (4:4:4) на відстань до 200 метрів, використовуючи оптоволоконні кабелі стандарту OM-3 з роз’ємами LC. Цей спосіб передання сигналу забезпечує повну гальванічну розв’язку, що є критично важливим фактором під час роботи на великих відстанях. Позолочені роз’єми пристроїв забезпечують ідеальну якість з’єднання, а підтримка HDCP 2.2 і EDID дозволять без проблем підключитися до будь-якого дисплею.

Таким чином, комплекти з приймача і передавача сильно спрощують процес монтажу. 612R/T і 617R/T стануть незамінними союзниками будь-якого інсталятора, дозволяючи використовувати існуючі або новопрокладені оптичні лінії, при цьому виключивши ймовірність пошкодження приймача і передавача під час прокладання.

Широкий спектр продукції Kramer є в наявності на складі ELKO. Ще більший асортимент доступний партнерам під замовлення.
  1. Новини
  2. Kramer Electronics представила пристрої для передачі повноцінного 4К на 200 метрів