Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Компанія ELKO Ukraine стала ексклюзивним дистриб’ютором смартфонів OPPO в Україні

OPPO_ELKO_UA
ELKO Ukraine розпочинає поставки в Україну популярних у всьому світі смартфонів OPPO. Це стало можливим завдяки угоді, згідно з якою компанія ELKO отримала статус ексклюзивного офіційного дистриб’ютора OPPO в Україні.

OPPO є одним з найбільших світових виробників високотехнологічних продуктів і, за оцінками аналітиків, входить у ТОП-5 брендів на ринку смартфонів. Нині вибір на користь смартфонів OPPO зробили понад 200 мільйонів споживачів, які висувають високі вимоги до зручності, функціональності та якості мобільних пристроїв.
Співпраця двох компаній — ELKO та OPPO — дозволить не лише визначити нові амбітні цілі нашої спільної роботи на 2019-2020 роки, але й одразу ж запустити процес їх досягнення. На перших етапах співпраці компанія OPPO сфокусується на роботі з декількома моделями смартфонів, а найближчим часом українському споживачеві буде доступний широкий асортимент смартфонів. Все це надає можливість OPPO скласти гідну конкуренцію на динамічному українському ринку
Кирило Костанян Керівник напрямку «Смартфони й планшети» компанії ELKO Ukraine
Варто зазначити, що компанія OPPO широко відома своїми регулярними технологічними проривами в сегменті мобільної фотографії. Так, з подачі OPPO розпочалася ера технології SelfieTune. Також компанія стала першим брендом, який випустив смартфони з фронтальними камерами 5 Мп і 16 Мп. Окрім того, OPPO першою в світі представила автоматичну поворотну камеру, функцію Ultra HD й подвійну камеру з п’ятикратним зумом.

Ось чому камерофони OPPO так цінуються поміж користувачів, які приділяють особливу увагу фотографуванню. А розроблені й впроваджені компанією фототехнології наближають якість отриманих на смартфонах світлин до знімків, зроблених професійною фототехнікою.
Для виходу на український ринок нам було вкрай важливо знайти надійного логістичного партнера, якому справді довіряють. Впевнені, що в компанії ELKO Ukraine ми знайшли саме такого партнера, якого й шукали. Ми раді, що завдяки ексклюзивній угоді з ELKO Ukraine українські користувачі отримають не просто доступ до наших новітніх розробок, а ще й сервіс найвищого рівня
Карина Кірпічова Представниця компанії OPPO Ukraine
Нова угода з OPPO посилить позиції ELKO Ukraine як дистриб'ютора смартфонів і споживчої електроніки на вітчизняному ринку.
OPPO — провідний світовий виробник смарт-пристроїв. З моменту випуску свого першого смартфону — «Smiley Face» — в 2008 році OPPO безперервно прагне до синергії естетичного задоволення й інноваційних технологій. Сьогодні OPPO пропонує широкий спектр розумних пристроїв, на чолі з серіями Find і R, з операційною системою ColorOS, а також інтернет-сервісами, такими як OPPO Cloud і OPPO +. OPPO працює в понад 40 країнах і регіонах, має 6 науково-дослідних інститутів і 4 науково-дослідні центри у всьому світі, а також Міжнародний центр дизайну в Лондоні. Понад 40 000 співробітників OPPO створюють найкращі смарт-пристрої для клієнтів у всьому світі.
  1. новини
  2. Компанія ELKO Ukraine стала ексклюзивним дистриб’ютором смартфонів OPPO в Україні