Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Команда компанії ELKO Ukraine допомогає літнім киянам

Oldmen_help_ua
В рамках соціальної ініціативи «Підтримай одинокого пенсіонера» на початку травня команда ELKO Ukraine передала місту ще 500 продуктових наборів для допомоги пенсіонерам під час карантину. Доставляти пакети з продуктами допомагали співробітники Муніципальної Варти Києва.

З початку роботи Єдиного координаційного центру КМДА, організованого спільно із бізнесом, благодійними та громадськими організаціями, вже зібрано більше 36 000 наборів продуктів та товарів першої необхідності і передано киянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Цей карантин став серйозним викликом як для великого та малого бізнесу, так і для кожного звичайного громадянина. Тому кожен з нас у якійсь мірі відчув його наслідки на собі. Але результат в 36 тисяч пакунків допомоги каже сам за себе - ми можемо бути сильними та згуртованими у такі важкі періоди як сьогодні!
ELKO_social_project_web
  1. новини
  2. Команда компанії ELKO Ukraine допомогає літнім киянам