Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Кінець підтримки Windows 7 і Office 2010

Support_ending_UA
Звертаємо увагу представників малого й середнього бізнесу на важливість придбання Office 2019 на сучасному пристрої під керуванням Windows 10 уже найближчим часом, адже підтримка Windows 7 завершується 14 січня 2020 року, а підтримка Office 2010 – 13 жовтня 2020 року.
Перейшовши на сучасний пристрій із Wіndows 10 і Offіce 2019 ви захищаєте себе та свою компанію.
У зв’язку з цим ми підготували для вас найважливіші відповіді на часті запитання.
Ви можете продовжити користуватися Wіndows 7 або Office 2010, але після завершення підтримки ви не отримуватимете оновлення системи безпеки. Саме тому комп’ютер і конфіденційні дані будуть вразливішими до вірусів та інших загроз безпеці.
Деякі компанії бояться, що співробітникам, які звикли до Windows 7 і Office 2010, потрібно буде вчитися працювати з Windows 10 і Office 2019. Однак тут нічого боятися. Улюблені функції стали ще кращими, а більшість компаній можуть почати працювати, навіть не звертаючись до IT-фахівців.
Багато представників малого й середнього бізнесу впроваджують п’ятирічний план з оновлення своїх технологій, реалізації яких може перешкоджати кінець підтримки Windows 7.
Однак використання старіших технологій часто не виправдовує економію коштів. Наприклад, на старіших комп’ютерах не можна одночасно працювати з великою кількістю програм, і вони ламаються частіше, що призводить до зростання витрат
Згідно з опитуванням, проведеним компанією TechAisle у 2018 році, придбання нових комп’ютерів може принести надзвичайну вигоду малому й середньому бізнесу.
  • 67% - підвищення продуктивності й ефективності
  • 63% - спрощення керування комп’ютерами
  • 64% - підвищення продуктивності співробітників
  • 65% - зменшення загальних витрат на обслуговування
  • 61% - краща безпека та захист даних
Пристрої з Windows 10 дають змогу заощадити більше часу та грошей порівняно зі старішими комп’ютерами. У середньому в організаціях ремонт кожного комп’ютера віком понад 4 роки коштує в 1,5 разів більше, а ще 426дол. США на рік припадає на загальні витрати на обслуговування.
Сучасні пристрої з Windows 10 і Office 2019 швидко запускаються, відзначаються дивовижною багатозадачністю та довго працюють від акумулятора, щоб ви могли продуктивно працювати будь-де та будь-коли.
У Windows 10 і Office 2019 поєднані останні функції безпеки програмного та вбудованого апаратного забезпечення. Windows і Office безпечні та потужні, як ніколи.
  1. новини
  2. Кінець підтримки Windows 7 і Office 2010