Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Інноваційні рішення Kedacom тепер доступні партнерам ELKO в Україні

Kedacom_ua
ELKO Ukraine — один з провідних Value Added дистриб'юторів ІТ-продукції та комплексних рішень, починає поставки обладнання компанії Kedacom, відомого світового розробника і постачальника інноваційних рішень в сфері відеоконференцій, відеоспостереження та аналітики.
Серед широкого спектру продукції, що пропонує Kedacom, особливо варто відзначити високоякісні IP-камери, мережеві відеореєстратори, нагрудні камери (що особливо актуальні для поліції) і транспортні комплекси відеоспостереження. Крім того, виробник пропонує рішення для побудови відеостін, оснащені камерами безпілотні літальні апарати і системи контролю доступу, суміщені з функцією вимірювання температури тіла відвідувачів.

Відмінною особливістю продукції Kedacom є широке використання інноваційних технологій, які дозволяють перетворити розробки компанії в надійні інтелектуальні системи з дуже розвиненими функціональними можливостями. Розпізнавання осіб, аналітика на основі великих даних, штучний інтелект, машинне навчання, хмарні системи — всі ці та багато інших технології знаходять своє застосування в рішеннях Kedacom.
Завдяки співпраці з компанією Kedacom, партнери ELKO в Україні отримають доступ до широкого портфелю рішень для інтелектуального відеоспостереження та аналітики. Продукція Kedacom відрізняється надійністю і високою якістю виконання, що перевершує конкуруючі продукти за своїми функціональними можливостями, і, що важливо, є більш привабливими в плані ціни, що особливо важливо в нинішніх економічних умовах, викликаних наслідками пандемії COVID-19
Сергій Войцехівський керівник напрямку «Системи безпеки» ELKO Ukraine
Компанія успішно представлена на світовому ринку вже майже чверть століття, сьогодні в ній працюють понад 4 тис. співробітників, близько половини з яких — інженери. На базі продукції Kedacom реалізовано понад 100 тис. проектів по всьому світу. Серед великих впроваджень —комплексна система відеоспостереження для китайської поліції з використанням нагрудних камер, побудова комплексів транспортної безпеки для замовників в ОАЕ і цілий ряд інших масштабних реалізацій.

Одне з багатьох інноваційних рішень Kedacom — комплексна система інтелектуального відеоспостереження Falcon з функцією розпізнавання осіб, широко використовується в роботі судових і правоохоронних органах різних країн. За допомогою цього рішення вже розкрито більш ніж 25 тис. злочинів та попереджено ще більшу кількість потенційних інцидентів.

Особливістю системи Falcon є те, що завдяки фірмовим технологіям вона, на відміну від конкуруючих рішень, використовує для точного розпізнавання не тільки обличчя, але і все тіло людини, а також оточення в кадрі. Переваги системи Kedacom Falcon підтверджені незалежними експертами. Наприклад, в ході конкурсу «Оцінка інноваційної безпеки AI Security», проведеного журналом Asmag, дане рішення отримало в цілому 9 нагород з 10, випередивши таких конкурентів як Dahua, Hikvision і Huawei.

Широкий асортимент продуктів Kedacom, в купі з інноваційними комплексами відеоспостереження Falcon, вже доступний всім партнерам ELKO Ukraine. Також наші фахівці готові надати будь-які технічні консультації, пов'язані з особливостями застосування продуктів і забезпечення їх максимальної ефективності в умовах конкретного завдання замовника.
Компанія Kedacom, була заснована в 1996 році і на даний момент є одним з провідних азіатських виробників в сфері систем відеоспостереження, відеоаналітики і відеоконференцзв'язку. Сьогодні Kedacom представляє професійні рішення, призначені як для комерційних об'єктів, так і для державних установ. Розробки Kedacom використовуються для забезпечення роботи поліції в різних країнах, в складі рішень транспортної безпеки, в проектах Smart City і Safe City, а також в багатьох інших відповідальних сферах.
  1. новини
  2. Інноваційні рішення Kedacom тепер доступні партнерам ELKO в Україні