Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO розширює портфель портативних зарядних станцій продукцією Jackery

ELKO_Jackery_distribution_1
Використання засобів автономного електрозабезпечення в Європі стрімко зростає, а в Україні необхідність у них стала критично важливою. Надзвичайно високий попит на портативні зарядні станції сприяв підписанню дистриб’юторської угоди ELKO з компанією Jackery – одним з провідних світових виробників портативних зарядних станцій та сонячних панелей.
Серед головних переваг своїх продуктів компанія Jackery виділяє їх безпечність. Конструкція зарядних станцій використовує спеціальні рішення для захисту від перевантаження струмом, короткого замикання, надмірного розряду, перезаряду, надмірної напруги та теплового захисту.

З 2018 року продано понад 2 мільйони одиниць продукції Jackery, що робить цей бренд одним із найбільших за рівнем продажу сонячних генераторів у світі. Jackery пропонує широкий асортимент портативних електростанцій, що заряджаються від різних джерел живлення і вирізняються своєю компактністю та надійністю.
ELKO_Jackery_distribution_3
Jackery Explorer — це лінійка портативних електростанцій, які можуть заряджатись від різних джерел струму і призначена для автономного забезпечення електроенергією. У поєднанні з сонячними панелями Jackery SolarSage, що продаються окремо, Jackery Explorer створює систему сонячного генератора. Сонячні панелі SolarSage мають ефективність 23,7%, що є одним із найвищих показників на ринку.
Відсутність стабільного електропостачання кардинально збільшує попит на автономні джерела живлення. В Україні наявність автономних зарядних станцій та сонячних панелей є життєво необхідним, а іноді рятівним фактором. Це один з найбільш затребуваних продуктів на ринку. Як офіційний дистриб’ютор компанії Jackery, одного з найбільших у світі виробників зарядних станцій, ми збільшуємо нашу здатність задовольняти потребу користувачів у надійних пристроях
Байба Індане Head of Branded Unit, ELKO Group
Слідкуйте за нашими новинами про надходження продукції Jackery.
Заснований у Каліфорнії в 2012 році, Jackery є одним з провідних міжнародних брендів зовнішніх сонячних генераторів за рівнем продажу. Як піонер концепції та виробництва продуктів Solar Generator, Jackery пропонує ряд універсальних екологічних портативних станцій, що задовольняють потреби користувачів у автономному електропостачанні: від заряджання мобільного телефону чи ноутбука до живлення великих пристроїв, таких як електричне обладнання для приготування їжі, обігрівачі та освітлення. З 2020 року продукти компанії регулярно стають бестселерами на Amazon, потрапляючи у рейтинг Amazon's Choice.

Наразі Jackery отримала 12 престижних міжнародних нагород, у тому числі Red Dot Design Award, iF Design Award, A' Design Award and Competition, а також CES Innovation Award. New York Times, CNET, Digital Trends, Forbes, Tom's Guide, Newsweek, Bob Vila, PCWorld та інші видання визнали Jackery найкращим сонячним генератором.

З 2018 року Jackery продала понад 2 мільйони одиниць продукції у всьому світі, від США і Європи до Японії та Китаю.
  1. Новини
  2. ELKO розширює портфель портативних зарядних станцій продукцією Jackery