Infinix представила новинки: серії NOTE 30 та HOT 30

HOT30i
Infinix оголосила про випуск нових серій смартфонів NOTE 30, до якої входять NOTE 30 PRO і NOTE 30, та HOT 30, яка складається з моделей смартфонів HOT 30 Play NFC, HOT 30i NFC та HOT 30 з революційною універсальною швидкою зарядкою.
NOTE 30 PRO має швидку зарядку, яка може досягати до 68 Вт по дроту та 15 Вт по бездротовій мережі.
Також, NOTE 30 PRO оснащений плавним і чутливим екраном із частотою оновлення 120 Гц і надчіткою системою потрійної камери з об’єктивами до 108 МП. А для оновлення системи звуку Infinix співпрацює з JBL та створила неймовірну продуктивну та ефективну технологію Ultra Powerful Signal.

Серія NOTE 30 отримала інноваційні функції зарядки. NOTE 30 PRO оснащено технологією All-Round FastCharge потужністю 68 Вт, яка може зарядити акумулятор ємністю 5000 мА*г від 1% до 80% лише за 30 хвилин. Смартфон також підтримує бездротову швидку зарядку потужністю 15 Вт., першу в своєму ціновому сегменті.

Серія NOTE 30 оснащена реверсивною зарядкою, що дозволяє смартфонам працювати як зарядним пристроєм для інших гаджетів. Обхідна зарядка фільтрує струм для подачі живлення безпосередньо на головну плату, яка контролює температуру смартфону і зберігає пристрій прохолодним. Користувачі можуть заряджати пристрій та грати в ігри одночасно.

Смартфон HOT 30і оснащений технологією швидкої зарядки 18 Вт і батареєю 5000 мА*г. Завдяки власній розробці - технології Power Marathon навіть при рівні заряду у 5%, смартфон працюватиме в режимі очікування протягом дня, або 2-х годин для здійснення дзвінків.
hot30_play
Пристрої серії NOTE 30 отримали дисплей із частотою оновлення 120 Гц, які використовують інтелектуальне оновлення Smart Refresh та Magellan Engine від Infinix. Ці функції дозволяють пристрою регулювати частоту оновлення відповідно до сценарію використання, забезпечуючи більш плавну роботу і менше споживання енергії. Крім того, усі моделі мають режим захисту очей із сертифікатом TUV Rheinland, який захистить користувачів під час тривалого використання смартфону.

8-ми ядерний ігровий процесор у моделі HOT 30i з легкістю задовольнить щоденні потреби у розвагах. Завдяки покращеній якості зображення, плавності та спрямованим звуковим ефектам, технологія Dar-Link забезпечить насправді захоплюючий ігровий досвід.
Серія NOTE 30 повністю оснащена потужним внутрішнім “залізом”. Так, NOTE 30 PRO отримав процесор MediaTek Helio G99 із техпроцесом 6 нм для енергоефективності та високої продуктивності. Завдяки мідній 10-ти шаровій системі охолодження площею 2000 мм²
NOTE 30 PRO залишається холодним під час інтенсивного використання.
Серія NOTE 30 оснащена вражаючою системою трьох камер. Infinix NOTE 30 PRO оснащений потужною основною камерою на 108 МП, яка фіксує кожен момент із максимальною чіткістю та кришталево чистою прозорістю, щоб задовольнити потреби найвибагливіших користувачів. NOTE 30 оснащений основною камерою на 64 МП.

Подвійна основна камера 13 МП разом із ШІ та фронтальна камера 8 МП із подвійним переднім спалахом HOT 30i дозволять зробити незабутні світлини за будь-яких умов освітлення. Режим «Портрет» зробить створення фотографій ще простішими.
NOTE30
Придбати новинки можна у роздрібних мережах побутової техніки або онлайн: NOTE 30 – 7999 грн., NOTE 30 PRO – 9499 грн., HOT 30 Play NFC – 5799 грн. HOT 30i NFC – 4699 грн.
З приводу замовлення продукції Infinix звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Infinix представила новинки: серії NOTE 30 та HOT 30