ELKO Ukraine – офіційний дистриб’ютор смартфонів Infinix

ELKO_Infinix_disti
ELKO Ukraine розширює свій продуктовий портфель новим брендом смартфонів Infinix, що орієнтований на сучасну молодь. Відомий першими у своєму класі смартфонами Infinix на платформі Android, бренд демонструє помітне зростання з року в рік.
Телефони мають спеціальний інтерфейс користувача під назвою XOS, який змінює зовнішній вигляд ОС Android і надає ряд затребуваних додаткових функцій. Infinix створює сучасні, потужні та доступні розумні пристрої, які пропонують користувачам найновіші технології на ринку. Компанія особливо пишається технологією надшвидкої зарядки (120 Вт), яка використовується в нещодавно випущених моделях, наприклад, у NOTE 12 VIP, батарея якої заряджається від нуля до 100% лише за 17 хвилин.
  • Продуктивність і швидкодія завдяки зручній, добре оптимізованій, стабільній оболонці Infinix XOS в поєднанні з потужними процесорами і топовими, у своєму ціновому сегменті, конфігураціями ОЗУ і ПЗУ.
  • Офіційний сертифікований партнер Google - наявність GMS (Google Mobile Services) та відсутність жодних рекламних програм.
  • Всі пристрої Infinix виготовляються тільки на власних заводах, що дозволяє контролювати якість виготовлення кожного пристрою та мінімізує ризики виникнення дефіциту продуктів.
  • Якісна продукція із трендовими характеристиками – велика батарея, великий fullview дисплей, finger print, NFC и т.д. – за конкурентною ціною.
  • Міжнародна версія ПЗ у пристроях, офіційна сертифікація та маркування для продажу на території України.
  • Офіційне сервісне обслуговування продукції Infinix доступне по всій території України (крім тимчасово окупованих територій) з гарантією 12 місяців.
Важливим завданням наших компаній є розповсюдження та сприяння розвитку найсучасніших технології і мобільних пристроїв. Infinix Mobility поєднують в собі передові технології для створення комфортного і динамічного стилю життя, тому співробітництво наших компаній має дуже великі перспективи.
Кирило Костанян Керівник напряму «Смартфони і планшети» в ELKO Ukraine
В основу бренду Infinix закладена концепція «THE FUTURE IS NOW» (Майбутнє зараз). Смартфони Infinix вирізняються з-поміж конкурентів завдяки технологіям, стилю і прогресивності. У наших пристроях вдало поєднані функціональність і дизайн за доступною ціною. У подальшому ми плануємо розширити лінійку смартфонів, а також додати інші категорії продуктів.
Олексій Довгань Директор з продажів Infinix Україна
Infinix Mobility – це нова технологічна компанія, яка розробляє, виробляє і продає IOT пристрої, по всьому світу під брендом Infinix, що був заснований у 2013 році. Infinix входить в Transsion Holdings як виробник преміум девайсів та IoT пристроїв з власним дослідницьким центром і власними заводами, що виготовляють продукти з дотриманням найсуворіших стандартів якості.
Орієнтуючись на молодь, Infinix фокусується на розробці передових технологій, втілених у ретельно розроблених мобільних пристроях, що вирізняються вишуканим стилем, потужністю та продуктивністю.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine – офіційний дистриб’ютор смартфонів Infinix